lekarz Piotr Barcikowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ I WMAWIAŁ MI ŻE DZIECKO BĘDZIE MIAŁO DAWNA -MASAKRA CO CZLOWIEK PRZEŻYWAŁ!!! OSTATNIO SPOTKAŁAM DWIE KOLEŻANKI JEDNEJ MÓWIL ZE DZIECKO BĘDZIE MIAŁO TEŻ MASE STRASZNYCH CHORÓB A DRUGIEJ ZAKOMUNIKOWAŁ, ŻE MĄŻ JĄ ZDRADZIŁ BO NA JEGO OKO MA CHLAMEDIE.PO ODEBRANIU WYNIKU OKAZAŁO SIĘ ZE WYNIK BYŁ UJEMNY, TYLKO, ŻE MAŁZEŃSTWO OMAL SIĘ PRZEZ NIEGO NIE ROZPADŁO!!

BARDZO DOBRY LEKARZ PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE I MOGĘ GO POLECIĆ Z CZYSTYM SUMIENIEM

BARDZO DOBRY LEKARZ PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE I MOGĘ GO POLECIĆ Z CZYSTYM SUMIENIEM

Lekarz wprawdzie bardzo miły i uprzejmy, jednak nie odróżnia stanu zapalenia jajników od ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego!!!! przez niego o mały włos nie skończyłam na tamtym świecie, chirurg nie mógł się nadziwić jak długo można leczyć brzuch i nie odkryć przyczyny. szczerze odradzam!!!

najlepszy z najlepszych, prowadził mi ciaze i to bylo wspaniale doswiadczenie i tak fachowa opieka, ze zycze innym takim cudownych 9 miesiecy pelnych rzetelnych informacji i nietuzinkowego traktowania pacjenta

Jest bardzo dobrym, delikatnym lekarzem.

Jest bardzo dobrym, delikatnym lekarzem.

Dr Barcikowski jest trochę mało rozmowny i czasami trzeba 'pociągnąć Go za język', ale najważniejsze, że jest dobrym specjalistą, a przy tym bardzo delikatnym.

bardzo dobry lekara.bez naleciałości brania kasy .

bardzo dobry lekara.bez naleciałości brania kasy .

Jesli będe mogła wszędzie to napisze ze to konował nie lekarz.Przez niego miałam cesarkę mimo ze nie było wskazan.Bo na wyciekające wody powiedział że to pęcherz puszcza.I tak chodziłaM z wodami cały dzień aż dostałam infekcji!!!Niech idzie się douczyć.

malutki lekarz, a nie żaden Doktor - Barcikowski to kompletne nieporozumienie, jest niedouczonym improwizującym, szkodzącym życiu i zdrowiu FAJANSIARZEM, polecam omijać szerokim łukiem jego gabinety i jego samego, a w szczególności CORFAMED gdzie ma przyzwolenie na takie nieetyczne praktyki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malutki lekarz, a nie żaden Doktor - Barcikowski to kompletne nieporozumienie,
jest niedouczonym improwizującym, szkodzącym życiu i zdrowiu
FAJANSIARZEM, polecam omijać szerokim łukiem jego gabinety i jego samego,
a w szczególności CORFAMED gdzie ma przyzwolenie na takie nieetyczne
praktyki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepszy fachowiec jakiego spotkałam. Miły, spokojny, konkretny, zawsze odpowiada na pytania, nawet te najbardziej błahe, zawsze dostępny - podaje nr tel. komórkowego. Nie kieruje na niepotrzebne, drogie badania, gdy nie widzi nic niepokojącego. I przede wszystkim godny zaufania. Polecam!!!