dr n. med. Piotr Bartczak

Anestezjolog, Ginekolog położnik

kłamca, oszust, wziął kopertę i kazał mi sobie radzić jak rodziłam 18 godzin...gnojek i tyle

Koszmar!!! Radze uważać na tego "doktora". ZEby nie potrafił wyciągnać pacjentkom podkreslam pacjentkom szwow. To o czym czy o kim my tu mówimy.

Zauważcie!!! opinie dobre=wizyta prywatna, opinie złe=wizyta publiczna!!! Chodziłam do Pana B. w pierwszej ciąży, raz NA kasę, raz ZA kasę i muszę stwierdzić, że to człowiek o dwóch twarzach. W gabinecie prywatnym do rany przyłóż, wszystko dokładnie wytłumaczone, miły, delikatny..wyszłam z uśmiechem od ucha do ucha! Natomiast wizyta publiczna to zupełne przeciwieństwo prywatnej!!!

Koszt wizyty wraz z badaniem cytologicznym-100zł. Dr Bartczak to sympatyczny, a nawet czasem zabawny człowiek :) Poszłam do niego na moją pierwszą wizytę. Wszystko w porządku...

Poszłam do niego na moją pierwszą wizytę.
Wszystko w porządku...

Ostatni gbur, człowiek idzie do niego z problemem, a on ironicznie odpowiada, że może jak urodzę dziecko, to problemy się skończą a usg nie zrobi, bo właśnie prezerwatyw mu zabrakło. Gdybym nie trafiła do innego - kompetentnego -lekarza pewnie nigdy dziecka bym nie urodziła.

Wspaniały lekarz.W 100% kompetentny!Dzięki niemu mam wspaniałego, zdrowego syna.Mały był owinięty pępowiną i pan dr wykonał cięcie cesarskie w samą porę!I jeszcze do tego tak mnie zszył, że prawie nie ma śladu.Poleciłam Go już kilku koleżankom-one skorzystały i są zadowolone.Polecam wszystkim!!

POLECAM TEGO LEKARZA, KOMPETENTNY POSWIĘCA DUŻO CZASU OPTYMISTYCZNIE NASTAWIA PACJENKE, ZAWSZE MOŻNA ZADZWONIĆ JAK SIĘ MA PROBLEM

Wspaniały lekarz z powołania,cierpliwy, godny zaufania, wizyta u ginekologa przestała dla mnie być koszmarem. Prowadził moją ciążę, wykonał cesarskie cięcie profesjonalnie, dzięki niemu w szpitalu czułam, że jestem w dobrych rękach. Polecam innym Paniom w 100%

NIE ZGADZAM SIE Z OCENA TEGO LEKARZA ZE JEST UZNAWANY ZA LEKARZA DOBREGO.JEZELI JEST ANESTEZJOLOGIEM TO DLACZGO PRZY MOJEJ CESARCE NIE ZADZIALALO ZNIECZULENIE I JESZCZE NACIAL MNIE NA ZYWCA.TO NIE JEST LEKARZ.NIENAWIDZE GO A NAPEWN NIE POLECAM DO PORODU.

Wspaniały lekarz, którego poleciła mi koleżanka i którego ja także z czystym sumieniem poleciłam kilku znajomym. Znajome, z różnymi problemami, już po pierwszej wizycie były bardzo zadowolone. Mi prowadzi ten lekarz ciążę i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona bardzo profesjonalnym podejściem, ogromną cierpliwością i dużym poczuciem humoru. Do tej pory wizyta u ginekologa była dla mnie niezbyt miłą koniecznością, natomiast teraz wiem, że może być zupełnie inaczej! Zero stresu, bardzo dużo delikatności, no i nikt nie patrzy na mnie jak na natręta, gdy o coś pytam. Polecam, ponieważ według mnie, to prawdziwy lekarz z tak zwanego "powołania", który do wykonywanego zawodu i każdej pacjentki podchodzi z sercem.