dr n. med. Piotr Bednarskidr n. med. Piotr Bednarski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Piotr Bednarski

Chirurg ogólny, USG

Specjalista chirurg z 25 letnią praktyką. Specjalizuje się w diagnostyce i chorobach piersi. Autor 37 publikacji naukowych, wieloletni nauczyciel akademicki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wiedzę i doświadczenie zawodowe z zakresu leczenia raka piersi zdobywał w wielu osrodkach w Polsce i za granicą m.in. Nicei, Hadze, Hamburgu i w Berlinie. Członek Ogólnopolskiego Zespołu Ekspertów ds. ustalenia standardów biopsji mammotomicznej i diagnostyki chorób piersi.

Szkoli wielu lekarzy w...

Super lekarz polecam w 100%!! Inni lekarze chcieli mnie ciac, a ten lekarz od razu zalecil biopsje mammotomiczna. Jestem juz po i jestem zdrowa ;) Wynik okazal sie dobry.

Pierwszy raz przyjechałam do dr Bednarskiego do Katowic ok.5 lat temu.To niesamowity człowiek!!!Jest wspaniałym lekarzem,nazywam go "cudotwórcą", bo uratował mi życie i dał nadzieję.Dziękuję mu za to z całego serca.Co pół roku przyjeżdżam na kontrolę i stosuję się do jego zaleceń.Polecam wszystkim dr Bednarskiego!Jestem szczęśliwa,że właśnie do niego trafiłam.Krystyna

trudno w skrócie napisać coś o doktorze Bednarskim bo to wspaniały lekarz z powołania. Jego podejście do problemu z którym się zgłosiłam było zupełnie inne niż innych lekarzy, nie straszył, wszystko wytłumaczył. Zrobił mi usg, wykonałam w Sanivitasie mammografię na super sprzęcie i okazało się, że operacja, którą mi proponowali inni chirurdzy jest niepotrzebna. Wystarczy jedynie kontrola. Dziękuję Doktorze. Kobiety, jak macie problem z piersią to zgłaszajcie się do doktora Bednarskiego!

Oczywscie Pan doktor wzbudza zaufanie i bardzo indywidualnie tarktuje pacjentow. Wg mnie zbyt mily i za bardzo starajacy sie zabiegac o pacjentow - z oczywistych przyczyn. Wydaje sie byc kompetentnym specjalista -w moim jednak przypadku sposob leczenia zastal zakwestionowany przez 3 innych lekarzy. Ale sa przypadki i przypadki. Mam nadzieje, ze byłam wyjatkiem.

niesamowity specjalista od piersi, kompetentny i miły, wszystko wytłumaczy, zawsze zrobi potrzebne badania. Miałam robioną biopsję mammotomiczną bo powstał guzek prawie 1,5cm, uniknęłam w ten sposób operacji, blizny, pobytu w szpitalu a najważniejsze ogromnego stresu. Guzek okazał się łagodny (fibroadenoma), jestem szczęśliwa i zdrowa, polecam wszystkim doktora Bednarskiego

bardzo dobry lekarz i świetny specjalista, dziś takich lekarzy specjalistów jest niewiele, spokojny, kompetentny. Po badaniu wszystko wytłumaczył, odpowiedział na moje pytania, podziałał na mnie jak balsam ponieważ byłam przerażona a wyszłam z gabinetu uśmiechnięta. Wszystko jest tam na miejscu usg, mammografia a jak trzeba biopsja. Polecam szczerze doktora Bednarskiego

Ja również polecam dr Bednarskiego chodziłam do dr z NFZ ale przy kolejnej chęci zapisania się do dr pani w okienku powiedziała że nie ma terminów więc udałam się prywatnie i powiem wam z NFZ czy prywatnie doktor jest tak samo miły, uśmiechnięty i kompetentny. Koszt nie tak duży jak na specjalistę przez duże S. Ja chodzę do przychodni SANIVITAS bez kolejek i długiego czekania w poczekalni. Gorąco polecam

Pierwszy lekarz w moim 35-letnim życiu, o którym mogę powiedzieć z całą stanowczością SPECJALISTA, CZŁOWIEK. Wizyta publiczna, a czułam się jak ktoś wyjątkowy, to taki ciepły człowiek. Prawdopodobnie uratował mi życie. Poprzedni lekarze, których odwiedzałam nie zauważali nic niepokojącego. Pan Piotr natychmiast po USG robił biopsje, skierował na mammografię i w końcu na biopsję mammotomiczną. Namawiam wszystkie moje znajome do odwiedzenia jego gabinetu. POLECAM!!! Jola

Wszystkim gorąco polecam pana doktora Bednarskiego! Bardzo dobry specjalista i człowiek. Przede wszystkim ma doskonałe kwalifikacje, ale również wzbudza zaufanie i jest bardzo miły dla pacjentek. Długo szukałam takiego lekarza.