dr n. med. Piotr Bodzek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Zanim trafiłam do dr Bodzka leczyłam się u innej ginekolog. Dwa lata starałam się wtedy o dziecko i nic, okazało się, że ma cystę a po badaniach hormonalnych pani doktor stwierdziła, że już nigdy nie bedę miała dziecka - miałam wówczas 28 lat. trafiłam do dr Bodzka z polecenia koleżanki - od razy zakwalifikował mnie na laparoskopie, gdzie usunięto torbiel i sprawdzono drożność jajowodów. W następnym cyklu zaszłam juz w ciąże - była bardzo skomplikowana, groziło mi poronienie - ale dr Bodzek sobie poradził: miałam założony szew i świetną opiekę oraz poród przy moim lekarzu. Teraz jestem na półmetku 2 ciąży, właśnie dr założył mi znów szew i ma nadzieje na pomyślne jej zakończenie. reasumując: świetny lekarz, zawsze mogę na niego liczyć, ma dla mnie czas, kompetentny w swoim działaniu. A to że zabiegany....? A kto dziś nie jest....

dr bodzek jest miły ale pracuje na ilość a nie na jakość.nie polecam go gdy są problemy,bo nie kojarzy pacjentek.wizyta trwa 5 minut, nie tłumaczy, nie notuje w karcie pacjentki i widać,zę jest przepracowany.

Szalenie miły, uprzejmy, uśmiechnięty, umiejący rozwiać wszelkie wątpliwości lekarz. nie wątpię, że jest zabiegany i nie kojarzy pacjentek. ja z mojej strony mogę powiedzieć, że Pan Dr zajął się mną i moją ciążą wzorcowo. Na pewno nie bez znaczenia jest mój obciążony wywiad ginekologiczny, co nie zmienia faktu, że miałam poczucie komfortu, iż zawsze mogę na niego liczyć, tak też było. W razie jakichkolwiek problemów Pan Dr był zawsze dostępny ( dla jednych duża ilość gabinetów to wada, ja uważam, ze to plus). Poród SN odbył się w klinice, Pan ...

nie wątpię, że jest zabiegany i nie kojarzy pacjentek. ja z mojej strony mogę powiedzieć, że Pan Dr zajął się mną i moją ciążą wzorcowo. Na pewno nie bez znaczenia jest mój obciążony wywiad ginekologiczny, co nie zmienia faktu, że miałam poczucie komfortu, iż zawsze mogę na niego liczyć, tak też było. W razie jakichkolwiek problemów Pan Dr był zawsze dostępny ( dla jednych duża ilość gabinetów to wada, ja uważam, ze to plus). Poród SN odbył się w klinice, Pan Dr był obecny przy porodzie oraz zajrzał do mnie na oddziale połoźnictwa. Gorąco polecam.

kompetentny, rzeczowy, a przy tym bardzo mily, cieply i ludzki! najbardziej delikatny podczas badania ze wszystkich ginekologow z ktorymi mialam stycznosc, a wierzcie mi, troche ich mam na koncie :) wg mnie naprawde godny zaufania. polecam!

wspaniały doktor fachowiec. Przywrócił mi radość życia

wspaniały doktor fachowiec. Przywrócił mi radość życia

Przyznam szczerze, że jestem zdegustowana Trafiłam do Pana doktora po poronieniu z polecenia zachwyconej nim koleżanki. Przed zajściem w kolejną ciążę udałam się na wizytę i usłyszałam od dr że możemy z mężem starać się o dziecko bo wszystko jest ok (było to pół roku po 1 poronieniu). miesiące później byłam w ciąży, kiedy chciałam się dostać jak najszybciej na wizytę już był pierwszy problem, bo dr ma dużo pacjentek, więc pierwszą wizytę miałam dopiero w 7tc pomijam fakt, ze zawsze chodziłam prywatnie i umierałam ze strachu o moje dziecko, ...

Przyznam szczerze, że jestem zdegustowana
Trafiłam do Pana doktora po poronieniu z polecenia zachwyconej nim koleżanki. Przed zajściem w kolejną ciążę udałam się na wizytę i usłyszałam od dr że możemy z mężem starać się o dziecko bo wszystko jest ok (było to pół roku po 1 poronieniu). miesiące później byłam w ciąży, kiedy chciałam się dostać jak najszybciej na wizytę już był pierwszy problem, bo dr ma dużo pacjentek, więc pierwszą wizytę miałam dopiero w 7tc pomijam fakt, ze zawsze chodziłam prywatnie i umierałam ze strachu o moje dziecko, serduszko dziecka na szczęście biło i było wszystko w porządku, dostałąm duphaston ponieważ miałam niski progesteron i kolejna wizyta za 3 tygodnie. Na niej niestety okazało się, że serduszko dziecka już nie bije. Dostałam skierowanie na zabieg. I tu wsparcie na tym się kończy, ponieważ po zabiegu na pierwszej wizycie zamiast odczuć wsparcie odczuliśmy z mężem zbywanie. Myśleliśmy, ze porozmawiamy z dr o możliwej przyczynie, tudzież o planach związanych z badaniami, a usłyszeliśmy tylko co może być jak badania wyjdą niepomyślnie.
Nie spodziewaliśmy się tego, ponieważ na poprzednich wizytach dr na prawdę wydawał się zainteresowany nami, szkoda tylko że jak byłam w ciąży, a nie po jej tragicznym zakończeniu, dlatego polecam Pana dr pacjentkom z bezproblemowymi ciążami, bo będą na pewno zadowolone. Mi brakowało w trakcie mojej zagrożonej ciąży większego zaangażowania, ale jak widać przy tylu pacjentkach można o tym pomarzyć. Pomijam fakt, ze faktycznie trudności w zapamiętywaniu pacjentek i ich problemów sprawia dr duży problem

lekarz miły ale uprzejmość to nie wszystko.niepamięta pacjentek,na każdej wzycie mówi co innego do karty pacjenta nic niewpisóje oprócz daty i dnia ostatniej miesiączki.u tego lekarza cytologia 2 to dobry wynik ,koszmar.niepolecam

Tak jak poprzednie opinie i moja potwierdza fakt, że jest strasznie zabiegany i nie poświęca należytej uwagi pacjentce. Poszłam do niego ponieważ poleciła mi go doktor diabetolog jako lekarza , który specjalizuje się w ciążach kobiet diabetyczek. Niestety nie spełnił moich oczekiwań. Najbardziej przeraził mnie fakt, ze pobrał do badań materiał cytologiczny na następnej wizycie spodziewałam się ze będą moje wyniki w karcie a dowiedziałam się ze jeśli chce znać wyniki to musze sama zadzwonić do jakieś przychodni gdzie te wyniki podobno są i się dowiedzieć o nie. To oburzające ...

To oburzające nie musze nadmieniać że za badanie zapłaciłam.
Robi też USG (płatne) ale niestety nie otrzymuje się z niego wyniku opisowego np. jeśli chciał by się mieć wszystkie badania dla siebie np. wrazie nagłego pojścia do szpitale lub innego wypadku to niestety ale pacjentka nic nie ma oprócz pustej kieszeni.
Potwierdzam fakt, że raczej idzie na ilość a nie na jakość i na pewno bardzo będą z niego zadowolone osoby które cały czas są zdrowe i ciąża dla nich to nie problem niż osoby, które poszukują fachowej pomocy za która płacą.

Bardzo zabiegany lekarz,który nie pamięta swoich pacjentek. W razie problemów nie odbiera telefonów lub po odebraniu stwierdza, że pomóc przez telefon nie moze, nawet nie wysłuchując pacjentki co ma do powiedzenia. Nie kojarzy osób z nim rozmawiających. Ten lekarz pracuje na "ilość" a przecież chodzi o "jakość". Odradzam.

Był przy porodzie mojego pierwszwgo syna lecz nie prowadził ciąży. Po porodzie zaraz zdecydowałam, że kolejną ciąże będzie prowadził dr Bodzek i tak też było. Czyli dwoje dzieci i porody przy tym samym lekarzu.