lekarz Piotr Cwenar

Urolog

Bardzo dobry Specjalista. Polecam. Pan Doktor ma ogromną wiedzę, dokładnie wszystko sprawdza i szuka głównej przyczyny problemu po czym zawsze ma sposób na leczenie.

Niestety, Pan doktor, pomimo drugiej, prywatnej wizyty nie potrafił mi wypisać prawidłowo recepty. Pomylił imię. Dlatego uważajcie pacjenci. Sprawdzajcie, czy macie prawidłowo założone, i czy macie w ogóle założone karty u lekarzy. A jeżeli chcecie się dowiedzieć co wam dolega, to odwiedźcie co najmniej trzech lekarzy z danej specjalności. Jeden lekarz może być dobrym chirurgiem, ale miernym lekarzem, drugi na odwrót. Włączcie rozum. Tępcie skubańców co liczą tylko ile stówek na dzień przepuścili prywatnie przez swój gabinet.

To jest człowiek o ogromnym serduchu nie spotkałem nigdy Takiego bezinteresownego Doktora jak Pan Piotr i z całego serca i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to jest Powołanie a nie praca

Józef K. Polecam serdecznie Pana doktora Piotra Cwenara - jest to lekarz o bardzo przyjaznym i profesjonalnym podejściu do pacjenta oraz dużym doświadczeniu. Pan doktor był lekarzem prowadzącym podczas mojego pobytu w szpitalu, jak i w trakcie rekonwalescencji. Pan doktor wykazał się dużym zaangażowaniem, empatią oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania. Dziękuję bardzo za przeprowadzony zabieg oraz późniejsze konsultacje. Józef K., Nowy Sącz

Józef K.

Polecam również Pana Doktora. Nie tylko zleca potrzebne badania, ale wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia za każdym razem. Jest cierpliwy i ma bardzo dobre podejście do pacjenta zarówno w przychodni jak i w szpitalu. Szkoda że nie każdy lekarz jest taki. Cieszę się że w porę zmieniłam lekarza i wybrałam właśnie Pana Doktora.

Polecam Pana Dokotra. Niesamowite podejście do pacjenta, bardzo słowny, zleca dużo badań, a pacjent jest człowiekiem dla Niego, a nie jak u innych tylko kolejny numerek! Dziekuje za wszystko Panie Doktorze. A dodatkowym atutem jest urok osobisty Pana Dokotora😀

Solidna firma. Profesjonalne podejście do pacjenta oraz to co dla mnie najważniejsze bardzo słowny.

Bardzo dobry specjalista, zleca bardzo dużo badań, szuka przyczyny a nie tylko leczy skutki choroby, bardzo polecam Pana doktora !!

Z przyjemnością po raz pierwszy wystawiam opinię o lekarzu, który zaimponował mi kompetencjami, kompleksowym podejściem i umiejętnością wyjaśnienia: przyczyn, aktualnego stanu i zagrożeń wynikających z choroby. Uprzejmość, empatia, a szczególnie umiejętność wzbudzania i podtrzymywania optymizmu u pacjenta, co do wyniku leczenia, mogą być wzorem dla b.wielu lekarzy, z którymi przyszło mi się spotykać wcześniej.

Witam, nie chcę być uszczypliwa, ale ostatni komentarz nie ma ładu ani składu. Jeśli lekarz, o którym mowa, wykrył coś u Pani partnera, to chyba dobrze. Następnie, jeśli inni lekarze stwierdzili, że jest wszystko w porządku, więc moje pytanie...to coś w końcu było czy nie? Odnośnie zabiegu wykonywanego prywatnie, dlaczego partner nie zgłosił się do przychodni lub szpitala?Brak kosztów z zabiegiem! Nie mam zamiaru bronić doktorka, ale nie znoszę opinii , które są nierzeczowe a uwierzcie, że jestem dość wrażliwa na tę elitarną grupę zawodową. Poruszony został także ważny aspekt a mianowicie jego sposób bycia? Ludzie!!! on ma leczyć a nie ucinać sobie pogawędkę ( ewentualnie prywatnie). Mogę śmiało powiedzieć, że gość jest ok, leczy mojego ojca (nie prywatnie!!!!!!!) i z pełną odpowiedzialnością piszę, że nie bierze! Pełne zaangażowanie. Więc zostaje tylko życzyć powodzenia i oby nie zmienił podejścia !