lekarz Piotr Dragon

Psychiatra

Dr Dragon jest moim trzecim psychiatrą. Byłam dopiero na pierwszej wizycie, ale sprawił na mnie wrażenie bardzo kompetentnego lekarza - poważnie potraktował moje problemy, patrząc na mnie potrafił powiedzieć, co mi dolega, przepisał leki, które faktycznie mają szansę pomóc, a nie właściwie "placebo" jak poprzedni. Ponadto jest ciepłym, miłym człowiekiem, w gabinecie panuje luźna atmosfera, co w przypadku psychiatry jest bardzo ważne. Leczy również moją siostrę, która dzięki niemu wychodzi z bardzo poważnej depresji, skutecznie pomógł znajomemu uzależnionemu od alkoholu. Polecam :)

kiedys dobry lekarz , obecnie lata pracy z swirami udzielily mu sie i mu naprawde odwalilo. Nie polecam !!

Do Pana doktora trafiłam prawie 7 lat temu.Pomógł mi bardzo,trafnie ocenił stan zdrowia i problem,od razu doskonale ustawił leki.Moja mamę w ciągu trzech tygodni postawił na nogi,cierpiała na psychozę starczą.do dnia dzisiejszego wszystko jest dobrze:)a propos recept nigdy nie odczułam że muszę po nie właśnie iść i płacic 100zł.Jest bardzo sympatyczny z poczuciem humoru;)miałam problemy tylko weszłam od razu zauważył zmiane.Osobiście polecam Pana doktora jednakze nasze nastawienie jest również ważne.Jeżeli idziesz do lekarza z nastawieniem"na pewno mi nie pomoze"to nie dziwię się ze niektórzy piszą to co pisza.Pozdrawiam

znakomity lekarz, najlepszy lekarz psychiatra w Rybniku, ma swietne podejscie do pacjenta i jest niezwykle kompetentny

Bardzo przyjemny i wzbudzający zaufanie człowiek. Zawsze serdeczny i uśmiechnięty. Potrafi rozmawiać z pacjentem wtrącając wyrazy gwary śląskiej (jeżeli wie z kim ma do czynienia) oraz używać bardzo poprawnej polszczyzny. Wchodzisz do niego i czujesz luz. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Wykazuje duże zainteresowanie pacjentem, który czuje się u niego kimś wyjątkowym, nie sprawdza czasu, wydaje się jakby człowiek był kimś najważniejszym i jedynym pacjentem tego dnia.

Bardzo dobry lekarz.Polecam go jak najbardziej,wyleczył już dużo moich znajomych z depresji.

Fenomenalny człowiek.Serdeczny i profesjonalny.A co najważniejsze skuteczny i rzetelny!

Mam 31 lat i u dr Dragona leczę się juz 11 lat...wyciagnoł mnie z bardzo ciężkiej depresji i dzięki niemu w miare normalnie funkcjonuje w społeczeństwie (skończyłam studia i pracuję). Sprawy stawia jasno i niczego nie ukrywa. Poleciłam wielu osobom.

U pana doktora bylam na dwoch wizytach. Powierzchownie przeprowadzil wywiad,przepisal drogie leki,nie pytajac czy chce zamienniki.Przez caly czas mialam wrazenie, ze moj problem pana doktora malo obchodzi.Nie polecam tego lekarza.Teraz lecze sie w przychodni u pani A.Koterby ,bardzo dobry lekarz.