dr Piotr Drela

Jest super warto wydać te pieniadze na ta wizytę.

Jest super warto wydać te pieniadze na ta wizytę.

nie polecam nikomu prez niego na oczy nie widze

nie polecam nikomu prez niego na oczy nie widze

powiem tak jedyny człowiek, który pomoże, a nie wyciąga kasy z kieszeni, leczyłem się ponad dwa lata na zapalenie spojówek, dopiero pan doktor Drela doszedł do tego, że mam nużeńca, dodam, że doktora polecił mi kolega. Jest miłym fajnym człowiekiem. POLECAM -Marcin Ś.-

-Marcin Ś.-

Bardzo pozytywnie oceniam tego pana, ponieważ jest bardzo kompetentny i szczegółowy w badaniach. Trudno powiedzieć, czy jest miły i uprzejmy bo rozmowa ogranicza się do choroby ale szanuje pacjenta. A u optyka (przy jego gabinecie) można zamówić naprawdę świetne oprawki. Polecam

Jest lekarzem b. kompetentnym, cierpliwy w stosunku do dzieci i starszych ludzi, budzi zaufanie, bardzo miły i uprzejmy, jest b. dobrym fachowcem.

Jest na pewno dobrym fachowcem, podejście do pacjenta uprzejme i z zrozumieniem nie skupia się na obecną dolegliwością ,badania przeprowadza dokładnie tłumacząc wszystkie możliwości leczenia zrozumiale ,zdecydowane działania lekarza wzbudzają u pacjenta zaufanie i pewność o powodzeniu leczenia.Jestem stałym pacjentem doktora Dreli cała moja rodzina chętnie polecam gabinet doktora Dreli wszystkim znajomym , ale i znam wielu ludzi którzy potwierdzają moją opinię.

fachowiec w każdym calu, jego diagnoza mojej choroby była w 100% trafna, mimo iż z początku jej nie wierzyłem