dr n. med. Piotr Gajewski

Chirurg dziecięcy

2,9

NIE POLECAM UWAŻAĆ NA NIEGO!!!! Chciał mi uśpić 2 tygodniowe dziecko do zabiegu, który przez innego chirurga (kobiete) trwał 15 minut. Lekarz stwierdził, że zabieg bedzie trwał 30-40 minut i dziekuje Bogu, że nie zdecydowałam sie aby on go operował bo uspił by mi dziecko na wieki :(:(:(

Dobry specjalista i bardzo dobry człowiek.Jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę chirurgiczną nad moim słoneczkiem. Nie życzę nikomu pobytu w szpitalu ale dla niezadowolonych dodam niech sprawdzą jak to jest w Poznaniu.Tam to dopiero trzeba się wkupić żeby potraktowano pacjenta z odrobiną jakiegokolwiek szacunku.

Nie poświęca zbyt dużo czasu swoim pacjentom , wydłuża niepotrzebnie okres pobytu <nie założono od razu gipsu na nogę> . Nie pilnuje i nie odwiedza swoich pacjentów <nie zauważył jednego z nieobecnych pacjentów> , w pracy nie za często.

Wspaniały lekarz, bardzo pomógł mojemu synkowi. DZIĘKUJĘ DOKTORZE

Wspaniały lekarz, bardzo pomógł mojemu synkowi. DZIĘKUJĘ DOKTORZE

LEKARZ GODNY ZAUFANIA, A DLA DZIECI JEST NIESAMOWICIE UPRZEJMY.

LEKARZ GODNY ZAUFANIA, A DLA DZIECI JEST NIESAMOWICIE UPRZEJMY.

Nienawidzę tego lekarza! Prawie przez niego życie straciłam! Wylądowałam przez niego w stanie klinicznym wyłam z bólu. A do dzisiaj mam problemy z drogami żółciowymi!Oszpecił mnie na całe życie 15 cm blizną a miał to być laparoskop.NIE POLECAM!Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem.

Może i kompetentny,ale nieuprzejmy i chamski jak zresztą reszta personelu na Dekerta. Omijajcie mamy szpital na Dekerta szerokim łukiem. Ja po pobycie tam z dzieckiem mam traumę.

MOZE I DOBRY FACHOWIEC ALE CO DO RESZY .... WYSTARCZY ZAPYTAC MATKI DZIECI KTÓRE PRZEBYWAŁY NA ODDZIALE DZIECIECYM ....CHAMA WIEKSZEGO NIE SPOTKALAM. MOZE PODEJSCIE ZALEZY OD KOSZTÓW PONIESIONYCH PRZY LECZENIU ....

Wspaniały człowiek jak i zarazem doskonały specjalista! Operował mojego 3,5 miesięcznego synka. Po pierwszej wizycie zdobył już moje pełne zaufanie. Bardzo pomógł mojemu synkowi. Panie Doktorze DZIĘKUJĘ z całego serca!!!

Wspaniały człowiek jak i zarazem doskonały specjalista!
Operował mojego 3,5 miesięcznego synka.
Po pierwszej wizycie zdobył już moje pełne zaufanie.
Bardzo pomógł mojemu synkowi.
Panie Doktorze DZIĘKUJĘ z całego serca!!!

Nic dodać nic ująć! Zdecydowaie polecam!!!!!

Nic dodać nic ująć! Zdecydowaie polecam!!!!!