lekarz Piotr Godek

po kilkukrotnych wizytach, oraz po podaniu 3 zastrzykow (kazdy po 150 zl) okazalo ze zle mnie zdiagnozowal i stracilam czas i pieniadze

Arogancki i chamski, potwierdza się kilka negatywnych opini o tym lekarzu.

Arogancki i chamski, potwierdza się kilka negatywnych opini o tym lekarzu.

Mam dyskopatię zwyrodnieniową, od kilku lat waham się na granicy operacji, dr Godek zalecił właściwe badania, i zastosował odpowiednie leczenie, choć dawka sterydów była, zdaniem internisty zbyt wysoka - ale to jest zawsze sporne. W każdym razie stan zapalny ustąpił przy wspomaganiu rehabilitacją i znowu mam władną rękę.

Wspaniały człowiek. Trafiłem do niego z bólem kręgosłupa z promieniowaniem do nogi- żadne leczenie nie pomagało. Doktor wyjaśnił mi wszystko - dlaczego boli i co można zrobić. Cały zabieg opisał najpierw na modelu dopiero potem przystąpił do działania. Co prawda najpierw ból się nasilił ale doktor uprzedził mnie o tym, natomiast po godzinie ból zniknął i nie pojawił się do dziś-a u doktora byłem pół roku temu. Dziwią mnie negatywne wpisy trudno mi wyobrazić sobie doktora jako niesympatycznego "oprawcy". serdecznie polecam!!

wspaniały młody człowiek,fachowiec,bardzo sympatyczny.Lekarz z powołania

wspaniały młody człowiek,fachowiec,bardzo sympatyczny.Lekarz z powołania

Byłam u doktora Piotra Godka w ORTO na Ursynowie. Zlecił mi badanie scyntygrafii za 450 zł w ośrodku w Międzylesiu. Po kilku tygodniach wybrałam się do niego na kolejną wizytę po uprzednim umówieniu się telefonicznym. Po przybyciu na miejsce, na wyznaczoną godzinę, pan doktor oświadczył, że dziś już nie będzie przyjmować. Po raz pierwszy spotykam się z sytuacją, kiedy lekarz po umówieniu się telefonicznym i po przybyciu pacjenta na miejsce, odwołuje wizytę (miał mój numer telefonu - wystarczyło zadzwonić). Straciłam zaufanie do tej osoby i 550 zł, które wydałam na ...

Po raz pierwszy spotykam się z sytuacją, kiedy lekarz po umówieniu się telefonicznym i po przybyciu pacjenta na miejsce, odwołuje wizytę (miał mój numer telefonu - wystarczyło zadzwonić). Straciłam zaufanie do tej osoby i 550 zł, które wydałam na poprzednią wizytę i badanie.
Przestrzegam przed Piotrem Godkiem, ponieważ jest nieodpowiedzialny, a to bez wątpienia poważana wada.

Lekarz godny polecenia, specjalista w USG

Lekarz godny polecenia, specjalista w USG

Trafiłam do Godka z bólem barku i wielką potrzebą wytłumaczenia skąd ból pochodzi i jak się go pozbyć, ale ten lekarz nie potrafi rozmawiać z pacjentem, spina się i obraża, gdy zadaje sie mu pytania. Nie polecam go, wyszłam z wizyty z dużym niesmakiem z jej przebiegu.

Młody człowiek z ogromną wiedzą fachowa dużą kulturą osobistą cierpliwy kompetentny i udzielający wszelkich informacji. Wizyta była w ramach abonamentu Luxmed

Lekarz przez 4 miesiace, 6 krotne usgie, nie stwierdzil zerwania krzyzowego, dopiero po takim czasie wyslal na rezonans, jego zdaniem kolano bylo stabilne. dramat.