lek. med. Piotr Gołębiowskilek. med. Piotr Gołębiowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Piotr Gołębiowski

Jestem doświadczonym okulistą, specjalizuję się w leczeniu chorób oczu - przede wszystkim wykonuję wszystkie zabiegi okulistyczne (chirurgia zaćmy, wszczepy soczewek itp.) oraz laserową korekcję wad wzroku (metodami Lasik, EBK, Lasek, Trans PRK), a także zabiegi medycyny estetycznej okolic oczu (plastyka powiek, dolina łez itp.).
Od 2002 roku Prezes Zarządu Laguna Medical Sp. z o.o. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 1991-2000 asystent Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie, a od 2002 do 2004 ordynator pododdziału okulistycznego Szpitala Ortopedyczno-Chirurgicznego „Jankowo” w Gdańsku. Aktywny członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcji (ESCRS - European Society of Cataract & Refractive Surgeons) oraz Europejskiego Towarzystwa Specjalistów Siatkówki (EURETINA - European Society of Retinal Specialists). W latach 2003-2004 pełnił funkcję zastępcy ordynatora oddziału okulistycznego Szpitala w Chojnicach. Współzałożyciel Pomorskiej Fundacji Zdrowia. Ponadto jest Prezesem Zarządu Spółki Mairim od 2007 roku, oraz wiceprezesem Zarządu PWM Sp. z o.o. od 2005 roku.

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- niemiecki

Nie miły, nie grzeczny i bardzo arogancki! Nie jestem w stanie stwierdzić, czy jest profesjonalistą! Mnie nie przekonał!!!! Ta wizyta była przygotowaniem do laserowej korekty wzroku. Moim zdaniem korekta tak, ale nie u tego pana!!! jeśli mam zrobić zabieg na oku (oczach) to muszę być pewna swojej decyzji!

Ładna placówka natomiast za te pieniądze zdecydowanie lepiej poczekac w kolejce. Niestety zyjemy w takim kraju a nie innym.

Jestem "za mała" by oceniać kompetencje (drugi punkt ankiety) lekarza, ale nigdy nie braknie mi sił, by o doskonale wykonanej pracy - efekt - najwyższej klasy, w atmosferze najlepszej jaką mógłby wyśnić sobie i pacjent, i jego bliscy (którzy nie przeszkadzają ani lekarzowi, ani nikomu z personelu, choć są prawie "cały" czas z operowanym)mówić światu. Tu też jestem i świadectwo bardzo dobrej pracy Pana Doktora składam.

Wspaniały człowiek i lekarz. Po 12 latach mogłam pożegnać okulary i soczewki. goraco polecam.

Według mnie najlepszy specjalista z zakresu zabiegów usunięcia zaćmy i leczenia jaskry na pomorzu.

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy człowiek. Znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Polecam.