dr n. med. Piotr Hincz

Bardzo kompetentny. Nie był przekonany co do słuszności diagnozy postawionej przez poprzedniego lekarza ginekologa, który stwierdził kłykciny kończyste i zalecił kurację zmian lekiem Wartec. Dr Hincz wolał rozwiać wszelkie wątpliwości, więc zlecił kolposkopię. Przy czym Pan Doktor zachował się z ogromną klasą i taktem, bo w żaden sposób nie ocenił kolegi po fachu. Badanie potwierdziło, że jestem zdrowa, nie mam żadnych kłykcin i nie wymagam leczenia. Tym samym Doktor Hincz uratował mnie od leczenia bardzo silnym lekiem, którym nie można smarować zdrowej tkanki. Poza tym Pan Doktor jest bardzo uprzejmy, badanie ginekologiczne wykonuje delikatnie i z należnym pacjentce szacunkiem, wszystko dokładnie objaśnia. Byłam na wizycie w Centrum Damiana.

Panie Doktorze, bardzo Panu dziękuję.

Pan doktor prowadził moją ciążę,teraz chodzę wyłącznie do niego-najpierw w Łodzi na Matejki,a teraz w Warszawie na Wałbrzyskiej.Nie spotkałam się jeszcze nigdy wcześniej z tak sympatycznym,kompetentnym,dokładnym ginekologiem.U niego nigdy nie poczułam ani bólu ani tego,że zadaję banalne pytanie...Zawsze tłumaczy co się dzieje,co mnie czeka za chwilę,jak będzie wyglądało badanie.W ciązy czułam,że bardzo o mnie dba-o nic nie musiałam się martwić,byłam doskonale przygotowana do porodu.Idealnie dobiera antykoncepcję,bezbłędnie przeprowadza badania i zabiegi.Gorąco polecam każdej kobiecie,która chce być pewna,że lekarz będzie o nią dbał.

Najlepszy lekarz jakiego mogłam spotkać!!! Gorąco polecam!!!

Najlepszy lekarz jakiego mogłam spotkać!!!
Gorąco polecam!!!

Bardzo sympatyczny Człowiek. Wspaniały lekarz.

Bardzo sympatyczny Człowiek. Wspaniały lekarz.

Bardzo sympatyczny i kompetentny, ale przede wszystkim niezwykle delikatny, co w wypadku ginekologa ma ogromne znaczenie. Nigdy nie spotkałam się z równie ostrożnym i niebolesnym badaniem. W odróznieniu od wielu innych ginekologów nie namawia na pigułki, poleca tańsze preparaty jeśli jest to możliwe. Po wielu przeprawach z ginekologiami znalazłam takiego, z którego jestem bardzo zadowolona.