lekarz Piotr Jakubowski

PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU, FACHOWIEC NAJWIĘKSZEGO FORMATU .ŻYCZĘ WSZYSTKIM, ABY W RAZIE POTRZEBY MIELI TO SZCZĘŚCIE TRAFIĆ DO GABINETU PIOTRA JAKUBOWSKIEGO. POZDRAWIAM.

miły grzeczny dowcipny - wprowadza atmosferę sprzyjającą nawiązaniu prawidłowej relacji między lekarzem i pacjentem zwłaszcza, że ten drugi jest w pozycji mniej komfortowej, bo cierpi, nie zna się i czuje respekt Młody obiecujący lekarz - oby nam nie wyfrunął z Gostynia

Młody obiecujący lekarz - oby nam nie wyfrunął z Gostynia

Dobry chirurg i ortopeda, który w różnych sytuacjach zawsze "coś wymyśli". Nie odmówwił mi jeszcze nigdy wizyty w nagłych wypadkach. Pełnia zaufania.

Jest o.k. Życzliwy i zawsze wysłucha i pomoże.Leczymy się całą rodziną. Zawsze jest miły.

Gość jest bardzo w porządku. Oddanie dla pacjenta i szczerość wzbudzają zaufanie. Polecam go wszystkim.

bardzo dobrze zapowiadający się młody lekarz oby tak dalej

bardzo dobrze zapowiadający się młody lekarz oby tak dalej