prof. dr hab. n. med. Piotr Jędrzejczak

Androlog, Ginekolog

bardzo dobry specjalista. Wyleczył mnie w ciągu 2 miesięcy, a do innych lekarzy (było ich 4) chodziłam przez parę lat i nic.Polecam

Dr Jędrzejczak jest cudownym lekarzem, leczę się u niego o 8 lat i nigdy nie miałam najmniejszych zastrzeżeń. Cechuje go niesamowity profesjonalizm, wiedza i bardzo wysokoa kultura. To co waże - nie naciąga pacjentów finansowo, tylko leczy. Polecam z całego serca.

Wspaniały lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, bardzo duża wiedza i doświadczenie. Jestem jego pacjentką od dawna i nigdy się nie zawiodłam, zawsze gotowy pomóc w miarę swoich możliwości i kompetencji. Kontakt z pacjentem oceniam bardzo wysoko - miły, uprzejmy, z wyczuciem, zawsze tłumaczy jeśli mam wątpliwości, odpowiada wyczerpująco na pytania. Godny polecenia.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Zawdzięczam mu pomoc w spełnieniu mojego marzenia tzn. mam synka;-) Jedna rada dla nowych pacjentów: Nie myślcie za dużo i nie zastanawiajcie się tylko wykonujcie jego polecenia. No i nie myślcie, że jedna wizyta i sprawa załatwiona. To nie jest czary mary. Wizyta trwa krótko i lekarz nie głaszcze po głowie, ale nie to jest jego zadaniem. Ma doświadczenie, jest kompetentny więc wie co robi. Leczyłam się u niego 2 lata, miesiąc w miesiąc, tydzień w tydzień, ale jaki efekt... ;-) Ja daję mu 6 i polecam w 100%.

Parę lat starałam się z mężem o dziecko, wielu lekarzy i wiele rozczarowań. Dopiero prof. Jędrzejczak profesjonalnie podszedł do mojego przypadku i po zaledwie pół roku wizyt u niego i leczenia okazało się, że będziemy mieli dzidziusia :). Obecnie jestem w 5 miesiącu ciąży. Polecam tym, którzy borykają się z podobnym problemem.

Brak pochylenia nad indywidualnym przypadkiem, na dodatkowe pytania - mlaska i zniecierpliwiony przebiera nogami. Podczas wizyty telefonuje po taksówkę. Próba naciągnięcia na inseminację ponad 24h po pęknięciu (kasa, kasa ...). Laparoskopia w wykonaniu tego jegomościa to spustoszenie. Dziewczyny - z daleka od tego pana.

Próba naciągnięcia na inseminację ponad 24h po pęknięciu (kasa, kasa ...).

Doskonały w swoim fachu, profesjonalne podejście do tego co robi, szybki w działaniu, bardzo inteligentny, uprzejmym, wspaniały i pełen empatii człowiek. Polecam.

świetny fachowiec,ma specyficzne podejście do pacjenta ale trzeba mieć cierpliwośc i pytać w razie wątpliwości,gdy leczył mnie był docentem,trwało to ok 2lat ale w tej chwili starszy syn ma 7 lat a młodszy 3,polecam!!!

prośba do osoby która miała in vitro -ile cała procedura z lekami kosztowała

prośba do osoby która miała in vitro -ile cała procedura z lekami kosztowała

Pierwszą ciąże poroniłam i jak się miało okazać OSTATNIĄ!Lecz sie nie poddawałam. Odwiedziłam tylu lekarzy że śmiałam siez siebie że teraz rozebrać się przed kimś to dla mnie żaden wstyd no i kiedy już miałam dość dostalam nr tel do dr JĘDRZEJCZAKA wierzcie lub nie zaledwie pare wizyt i w chwili obecnej mam 13 miesięczną córeczke a na dodatek jestem w 4 miesiącu ciąży.NIE PODDAWAJCIE SIE DZIEWCZYNY BO CUDA SIĘ ZDARZAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!