lekarz Piotr Jóźwiak

Byłam pacjentką doktora Jóźwiaka do 7 m-ca ciąży. To była moja pierwsza ciąża i nawet nie miałam pojęcia jak powinna wyglądać opieka nad cieżarną, jakie mam prawa i czego mogę żądać. Trzeba przyznać, że byłam kierowana na wymagane badania i uzyskiwałam odpowiedzi na pytania, które mnie dręczyły, choć lekarz sam od siebie niewiele miał do przekazania. Niestety mimo, że czułam się paskudnie, doktor nie pozwolił mi pójść na zwolnienie, twierdząc, że jego pacjentki są aktywne zawodowo aż do porodu. Mogę się rozleniwić i nie będę miała siły przeć. A, że szkoda mi było urlopu, to codziennie stawiałam się do pracy. Telepało mną w autobusie, a po 10-11 godzinach aktywności zawodowej nie miałam siły wejść do domu na trzecie piętro. Nadgodziny były u mnie codziennością a hasła o zmianie stylu życia, odpoczynku czy udziału w szkole rodzenia brzmiały jak komunikat z innej planety. Urodziłam wcześniaka na przełomie 7-8 m-ca a gdy na wizycie poporodowej „podziękowałam” panu doktorowi za tak staranną opiekę powiedział: Czego Pani chce, przecież urodziło się żywe. Nie twierdzę, że nie zna się na swojej profesji ale bardziej zależy mu na książkowym prowadzeniu ciąży, a sama osoba matki dziecka wydaje się być zbędnym dodatkiem. Nie polecam nikomu opieki tego lekarza.

dr.Piotr Jóźwiak świetny lekarz którego polecam każdej kobiecie w ciąży miałam dośc poważnie zagrozona ciązę dzieki niemu dzis koncze piaty miesiac a moje dzieciatko rozwija sie bardzo dobrze i nie ma żadnych komplikacji. Lekarz z powołania który ma swietne podejscie do pacjentki i potrafi wszystko dokladnie wytlumaczyc na dzien dzisiejszy nie poszlabym di zadnego innego.. Pozdrawiam Pati.

Pozdrawiam Pati.

dziś po raz pierwszy miałam styczność z dr. Jóźwiakiem podczas badania usg. bardzo spodobało mi sie jego podejście do pacjenta, zaangażowanie.na ostatnim usg wykonywanym przez pania doktor już nawet nie pamiętam nazwiska dowiedziałam sie tylko tyle że dziecko jezt zdrowe i prawidłowo sie rozwija.wiecej nie powiedizła nic natomiast dr jóźwiak przez całe badanie opowiadał co wąłsnie widze na ekranie pokazywał dokłanie każdą część ciała dziecka. ma świetne podejście do pacjenta lekarz na prawde z powołania według mnie godny polecenia.

dziś po raz pierwszy miałam styczność z dr. Jóźwiakiem podczas badania usg.

POLECAM WSZYSTKIM TEGO LEKARZA. JEST NAPRAWDĘ BARDZO KOMPETENTNY. TŁUMACZY BARDZO DOKŁADNIE WYNIKI BADAŃ, NIE JEST MILCZKIEM, DUŻO MÓWI, CAŁY CZAS MÓWI NA KONKRETNY TEMAT. JEST PRZY TYM ZWYCZAJNYM CZŁOWIEKIEM, PO LUDZKU PODCHODZI DO PACJENTKI. POZDRAWIAM MAŁGORZATA

Ja nie chodziłam do tego lekarza na wizyty,ale mialam z nim stycznosc gdy znalazłam sie na patologi ciazy... Ja tego lekarza nie polecam, jest nie mily, lekcewazyl moje problemy. Kiedy dr Jozwiak akutar mial dyzur mojemu dziecku na zapisie ktg spadalo bardzo tetno a nawet na moment zaniklo calkowicie...Kiedy maz zapytal co dalej? czy bede miala ciecie z tego powodu i dlaczego tak sie dzieje w odpowiedzi uslyszelismy:a kto jest lekarzem prowadzącym? i dodal to niech on wam powie bo ja wiem, ale nie powiem!!! I to jest kompetentny lekarz???chyba ...

Ja tego lekarza nie polecam, jest nie mily, lekcewazyl moje problemy.
Kiedy dr Jozwiak akutar mial dyzur mojemu dziecku na zapisie ktg spadalo bardzo tetno a nawet na moment zaniklo calkowicie...Kiedy maz zapytal co dalej? czy bede miala ciecie z tego powodu i dlaczego tak sie dzieje w odpowiedzi uslyszelismy:a kto jest lekarzem prowadzącym? i dodal to niech on wam powie bo ja wiem, ale nie powiem!!! I to jest kompetentny lekarz???chyba raczej nie! Nawet polozna ktora przy tym byla krecila glową...ja odradzam zdecydowanie

Prowadzi moją drugą ciążę. Jest bardzo kompetentny, cierpliwy. Udziela odpowiedzi na każde pytanie. Jest wrażliwy na ludzkie potrzeby, troskliwy. Stawia trafne diagnozy. Polecam, bo przy tym lekarzu czuję się bezpieczna.

Dla mnie ten lekarz jest najlepszym ginekologiem, do którego chodziłam. Dokładnie tłumaczyl to o co pytałam, miałam do niego pełne zaufanie, a wizyty wogóle mnie nie stresują! Naprawdę super lekarz !!! Pozdrawiam i dziękuje Panu za opiekę nade mną w czasie ciąży.

Kiedy zaczęłam czytać wcześniejsze oceny zastanowiłam się, czy napewno dobrego lekarza znalazłam. Ja absolutnie nikomu nie polecam!!! Byłam tak bardzo niezadowolona, że w połowie 5 miesiąca ciąży zmieniłam lekarza! Ogólnie muszę przyznać, że pilnował abym miała skierowania na wszelkie badania, nie ignorował moich dolegliwości, ale kontakt z nim zerowy (więcej się dowiadywałam od położnej niż od niego), traktował mnie czasem jak powietrze a czasem jak zwierzę-bo w końcu ze zwierzętami się nie rozmawia. On nie był dla mnie nie miły-on poprostu miał mnie bardzo głęboko w ... A ostateczną decyzję ...

A ostateczną decyzję o zmianie lekarza podjęłam, kiedy w kartę ciąży wpisał mi tętno płodu nie mierząc go-wpisał takie jakie miałam na poprzedniej wizycie!!!SZOK!!!
Potem miałam z nim jeszcze jeden kontakt, kiedy w 7 miesiącu trafiłam na patologię ciąży-był jeszcze bardziej niemiły i jeszcze bardziej gburowaty niż na wizytach.
Ja nikomu bym go nie poleciła. Po zmianie lekarza ciąża a w zasadzie wizyty lekarskie (ciążowe) nareszcie stały się przyjemnością.

Kompleksowo podchodzi do pacjentki, dokładnie wyjaśnia zawiłości problemu, potrafi rozluźnić atmosferę wizyty. Ważne, że potrafi wczuć się w problem pacjentki a nie ją zbyć.

JEST ZNAKOMITY,DZIĘKI NIEMU MÓJ SKARBUŚ MA JUŻ 22 MIESIĄCE !!! polecam!!!

JEST ZNAKOMITY,DZIĘKI NIEMU MÓJ SKARBUŚ MA JUŻ 22 MIESIĄCE !!! polecam!!!