Piotr Kowalski

2,9
2,5

gdyby nie dr Kowalski pewnie byłabym już wdową gorąco polecam

gdyby nie dr Kowalski pewnie byłabym już wdową gorąco polecam

Zapalenie gruczołu krokowego leczy przede wszystkim laserem ( bo tak się najbardziej Mu opłaca).W moim przypadku diagnoza " na oko" gdy sam z własnej inicjatywy wykonałem posiew nasienia ( liczne bakterie) i PSA, przepisał mi zasterid i uro-Vaxsom !!!.Dodam ,że gruczoł krokowy mam niepowiększony.U tego Pana można się leczyć latami,zresztą o to chodzi.Zdecydowanie odradzam!

Zdecydowanie odradzam, wizyta trwa średnio 5 minut czasami krócej.Żadnych wyjaśnień nie wspomne już że w kwocie 100 zł lekarz nie wykona nawet usg tylko poleca swojego kolegę by wykonał usg z kolei polecoony lekarz bierze za taką "przyjemność" 140 zł. Warto poszukać innego lekarza

Ta wizyta byla bardzo szybka, lekarz idzie na ilosc nie na jakosc, jest oziebly i niemily, lecz mimio iz nie dal mi dojsc do slowa i opisac moich dolegliwosci to tabletki, ktore mi przepisal o dziwo pomogly. 3 lata mialam zapalenie pecherza a teraz czuje wreszcie ulge.

lekarz jest bardzo dobrym specjalistą. po operacji u niego bardzo szybko doszedłem do siebie

lekarz traktuje pacjenta per noga.

lekarz traktuje pacjenta per noga.