prof. dr hab. n. med. Piotr Kułakowski

Kardiolog

Bardzo kulturalny lekarz, sumienny, z dobrym kontaktem i olbrzymią wiedzą. Polecam

Profesor Piotr Kułakowski jest wzorem lekarza wiernego wspaniałej przysiędze Hipokratesa. Walczy z chorobą aż do zwycięstwa. To wielki dar losu być w gronie jego pacjentów i dziękuję opatrzności, że ten dar przypadł mi w udziale. O takich lekarzach powinno się mówić, pisać i pokazywać ich w mediach, które niestety nie doceniają jakie skarby kryje polska medycyna.

Jestem pacjentką prof. P. Kułakowskiego od roku, miałam już wykonywany zabieg ablacji. Twierdzę, że to profesjonalista i jeden z tych co lekarzami zostali z powołania. Polecam współpracę z Profesorem, bo na usta cisną się same dobre słowa. Wiem, że na stałe wykonuje zabiegi w Szpitalu Grochowskim przy ul. Grenadierów, ale oprócz tego jest w prywatnej klinice na Fieldorfa i przyjmuje prywatnie przy Al. Stanów Zjednoczonych.

Jestem ciężkim przypadkiem zaburzeń rytmu serca. Dopiero profesor Kułakowski właściwie mnie zdiagnozował, wykonał też dwa zabiegi ablacji. Jeśli chodzi o kompetencje i kreatywność, to prawdziwy dr House wśród polskich lekarzy;) A przy tym bardzo ciepło podchodzi do pacjentów, jest serdeczny, ma poczucie humoru, co bardzo pomaga w procesie leczenia. Wspaniały człowiek, cieszę się, że na niego trafiłam!

Kulturalny, zaangażowany profesjonalista! Wykonał mi zabieg ablacji w ramach NFZ. Jestem zdrowa i szczęśliwa!

Własnie wróciłam ze szpitala na ul. Grenadierów.Wspaniały jako lekarz i człowiek.

byłem dwukrotnie na kierowanym przez niego Oddziale Kardiologii Szpitala Grochowskiego. Super lekarz, super człowiek, super organizator. zrobił mi ablację w ramach ubezpieczenia. 1000% cierpliwości serca i miłości do pacjentów i podwładnych. Oddział Kardiologii szpitala grochowskiego to chyba najlepsza placówka jeżeli chodzi o stosunek do pacjenta nie tylko w Warszawie. Adam Lisiecki

Postawił szybką i co najważniejsze trafną diagnozę. Zaproponował, że sam zrobi zabieg. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Nie polecam Pana dr, mam nadciśnienie tętnicze , ostatnio bardzo gwałtownie mi wzrosło. Przed wizytą u dr Kułakowskiego poszłam do innego z racji tej że żeby dostać się do dr trzeba długo czekać. Dr Kułakowski nie przepisał nowych leków , nie kazał robić żadnych badań i odradził robić Holtera . Naznaczył kolejny termin za pół roku... Leki które przepisał nie działają tak jak powinny , ponieważ nadal mam skoki ciśnień.

Zrobił mi ablację w Koszalinie trzepotania przedsionków bardzo go cenię

Zrobił mi ablację w Koszalinie trzepotania przedsionków bardzo go cenię