lek. stom. Piotr Malicki

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Nie wiem kto pisze te negatywy, ale coś tu jest nie porzadku. Trafiłem przez przypadek do tego malickiego i już nie zmienię dentysty. Pełen profesjonalizm a zęby są tak ważne ze nie oddalbym ich nigdy niedouczonemu pseudospecjaliscie. Polecam tego dentyste z pełną świadomością.

Polecam tego dentyste z pełną świadomością.

Fachowiec , jedynie brak kultury w zachowaniu wobec pacjenta, który czasem potrzebuje wsparcia przy wizycie. Jeśli możesz sobie pozwolić na grubiaństwo to polecam lekarza jako fachowca.

Jeśli możesz sobie pozwolić na grubiaństwo to polecam lekarza jako fachowca.

Bardzo dobry lekarz.Nic nie boli. Co prawda drogo ale polecam

Bardzo dobry lekarz.Nic nie boli. Co prawda drogo ale polecam

Rzeczywiście, posiada wiedzę, umiejętności, doświadczenie - jako lekarz, ale jako człowiek i lekarz do którego idziemy bardzo niechętnie - pozostawia wiele do życzenia. Właśnie tu wkracza świetny zespół, Panie uprzejme, życzliwe i również kompetentne. No cóż, taka osobowość. Mimo wszystko szczerze polecam i pozdrawiam wszystkich zadowolonych i sfrustrowanych. Anna S.

Facet wie co robi. Pełna profeska. Drogo? hmmmm kwestia sporna. Dobre materiały i sprzęt też kosztują. Wszyscy chcemy jeździć dobrym autem ale najlepiej jak by je nam dali w prezencie. Tak się nie da. Leczę ząbki u P. Malickiego ok. 10lat to co zrobił się trzyma. Plomby nie straciły nawet koloru. Może i kosztowało ale było warto. Pozdrawiam i do zobaczenia ( oby nie prędko... hihi )

Facet wie co robi. Pełna profeska. Drogo? hmmmm kwestia sporna.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Trafiłam na Niego z polecenia. Pierwszy, który trafnie zdiagnozował mój problem i rozwiązał go bez powikłań. Dzięki Niemu osiągnęłam uśmiech o jakim zawsze marzyłam. Polecam !

Wysokiej klasy profesjonalista.Kompetentny i rzeczowy.Po wizytach u różnych stomatologów trafiłam do prawdziwego fachowca.Leczy bardzo skutecznie, a przede wszystkim bezboleśnie.GORĄCO POLECAM.

Ludzie trzymajcie się z daleka cham , ordynus i prostak

Ludzie trzymajcie się z daleka cham , ordynus i prostak

Świetny fachowiec. Jest bardzo konkretny, widać, że wie co robi.Ja chodzę regularnie od 3 lat. Pan doktor wiele musiał "popoprawiać" po moich poprzednich stomatologach. Atmosfera super, pełen profesjonalizm. Nie jest tanio, ale za to kompleksowo. Polecam.

Wielki pozytyw. Już nigdy nie zmienię stomatologa. takie problemy jakie miałam z zębami zanim do niego trafiałam już mi się nie zdarzą. Super kompetentny, specjalista z najwyższej półki.