lekarz Piotr Melon

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w leczeniu chorób i urazów narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych. W swojej pracy posługuję się technikami małoinwazyjnymi, w tym leczeniem artroskopowym. W warunkach ambulatoryjnych wykonuję badnia USG.
Posiadam członkostwo w Towarzystwach Naukowych: PTOiTr(Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne) oraz ESSKA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy).
Wykonyw...

Poszedłem do doktora Melona z bólem kręgosłupa i kolana. Powiedział że nie specjalizuje się w kręgosłupach. Zajmuje się głównie rękami i nogami. Zrobił mi altroskopię kolana – nie wiem co dokładnie tam robił ale zabieg trwał krócej niż godzinkę a bardzo pomógł. Kolano jak nowe! Także jak ktoś ma problem z kręgosłupem to nie polecam, ale kończyny naprawia bardzo skutecznie.

Pan doktor jest fantastycznym lekarzem i człowiekiem

Pan doktor jest fantastycznym lekarzem i człowiekiem

Byłam na wizycie u doktora Melona. Zignorował mój problem, jedyne co robił w trakcie wizyty to zajmował się pisaniem skierowań. Mam problemy z kręgosłupem i nadgarstkiem. Gdybym nie naciskała na wypisanie lekarstw na silny ból, który mnie męczy nie dostałabym niczego. Właściwie zostałam odprawiona z kwitkiem. Zmarnowałam cały dzień na czekanie w kolejce do tego lekarza i wyszłam z poczuciem, że mój problem zdrowotny nie został rozwiązany. Spychologia... Stąd tak niska ocena.

Fachowość, kompetencja i uprzejmość to domena tego lekarza. Gdyby wszyscy lekarze tak reprezentowali swoje środowisko to nie byłoby żadnych negatywnych opinii na ich temat.

Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył, zaproponował kilka rozwiązań do wyboru, a w ostateczności operację. Tak jak podejrzewał fizykoterapia nie pomogła i zdecydowałam się na operację, po której czuję się dużo lepiej. Szybko wróciłam do formy po zabiegu. Inni pacjenci w szpitalu też mówili że Pan Piotr Melon bardzo dobrze operuje. Konkretny, słowny, sympatyczny. Polecam!!!