dr n. med. Piotr Muszyński

Laryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

2,9
2,9

Dr Muszyński przez szereg lat udzielał nam porad w zakresie doraźnej interwencji w chorobach gardła moich synów. Zawsze dyspozycyjny i uśmiechnięty. Zdecydowanie polecam

umówiłem się z P. Muszyńskim na 18. Przyjechałem punktualnie. Wszedłem przez otwartą furtkę, a w środku żadnej informacji dot laryngologa tylko gabinet stomatologa. Wróciłem do wyjścia i nacisnąłem dzwonek. pojawił się kompletnie pijany "wesolutki" jegomość który na pytanie o doktora Muszyńskiego zaczął go szukać po zakamarkach przedpokoju. Odwróciłem się do wyjścia na co jegomość powiedział, że to on tylko tak sobe żartuje. Zdecydowanie odradzam tego lekarza trzeźwego również.

pan doktor leczyl moja corke.byl mily i kompetentny.jestem bardzo zedowolona z przeprowadzonego leczenia.

Dr Muszynski konsultowal i usowal 3 migla mojej 2.5 leniej corce. Jest to osoba kompetentna robiaca wszystko dla pacjenta.