Pan Piotr Nowak nakierowuje rozmowe tak aby się dowiedzieć jak najwięcej o problemie pacjenta, dzięki czemu szybko go rozwiązuje.W gabinecie panuje odpowiednia atmosfera.Jest osobą kompetentną i widać po nim że lubi swoją prace. - A.G.

Dziekuje panu jeszcze raz za pomoc panie Piotrze.5 dla pana i moja rekomendacja dla innych.Pozdrawiam Miłosz(Warszawa)

Dla mnie tez rewelacja.Pod każdym względem.Bardzo uprzejmy i godny zaufania seksuolog.Mial u mnie wyczucie rozwiązywania problemów co poskutkowalo po kilku wizytach.Polecam!

Rewelacja ten Seksuolog.Bardzo mi pomógł.Ma duzą wiedze i to jest jego plusem.Mi wystarczyły 4 spotkania.Polecam bardzo tego pana.

Ja dam temu seksuologowi 5.Bardzo mi pomógł i był bardzo konkretny.To się dla mnie bardzo liczy.Wcale się nie dziwie że ten Pan pracuje z gwiazdorami.Dziekuje i polecam innym

Pan Piotr Nowak to naprawdę świetny, miły i godny polecenia specjalista, wizyta u niego pomogła mi rozwiązać moje problemy. Posiada dużą wiedzę, poświęcił mi sporo czasu a o jego profesjonalizmie świadczy również spora ilość jego artykułów, które znalazłem w mediach. Pozdrawiam Jacek D. (Warszawa)

Zdecydowanie polecam tego seksuologa/psychologa bardzo kompetentny i wspierajacy specjalista.Dobrze informuje pacjenta

Świetny seksuolog,psycholog.Polecam.Z super podejściem do pacjenta.Naprawdę wie co robi,ma dużą wiedzę,jest miły,słuchał mnie i szybko naprowadził.

Szukając seksuologa i czytając opisy tego specjalisty pomyślałam że to może być jakiś PR.Postanowiłam się wybrać na parę wizyt i potwierdzam opinie innych osób.Pełen profesionalizm pana Piotra szybko rozwiązał móje problemy.Jestem pozytywnie zaskoczona i bardzo zodowolona że trafiłam do tego seksuologa.Polecam

Mi poleciła znajoma kiedyś tego specjaliste i miała racje.Warto.Szybko dostrzegł mój prolem czym mnie zaskoczył.Miły gość z dużą wiedzą,pełen profesjonalizm.polecam