lekarz Piotr Pawlas

Laryngolog

ten pan absolutnie niema powołania do zawodu jaki wykonuje,jest zimny,bardzo zimny,a pacjent (człowiek) jest dla niego jak rzecz. Absolutnie odradzam tego lekarza.

Absolutnie odradzam tego lekarza.

Facet zachowuje się jak by był z lepszej "gliny" olew totalny,nie polecam !!!

Facet zachowuje się jak by był z lepszej "gliny" olew totalny,nie polecam !!!

Od dwóch lat mam problem z uszami córki. Kiedy tylko ma katar bolą ją uszy a to zdarza się bardzo często.Leczyłam ją inhalacjami i wydawałam krocie na leki.Dopiero doktor Pawlas zwrócił mi uwagę na to że dziecko jest alergikiem. Na prawdę polecam go z czystym sercem. Ma podejście do dzieci i zawsze wszystko objaśni

Lekarz raczej "olewająco" traktuje pacjentów i ich rodziców. Nieuprzejmy , nie odpowiada na pytania.Z łaską odpowiada na pytania.Na odczepne krople przepisze i tyle. Nie polecam ,przyjmuje w MAVIT nikiszowiec.

nigdy wiecej do tego pana nie pojde jest opryskliwy i nikompetentny

nigdy wiecej do tego pana nie pojde jest opryskliwy i nikompetentny

Lekarz z podejściem do dziecka. Uprzedziłem go że mały ma fobie do białego kitla i naprawdę tak zagadał do syna, że ten bez problemu dał sobie wszystko zbadać. Później nam rodzicom wszystko wyjaśnił, korzystając z tablic w gabinecie. Za miesiąc kontrola, zobaczymy co i jak.

Bardzo dobry lekarz. Pojechałam do niego z moją 8 letnią córką, zdecydował o usunięciu u niej trzeciego migdała, do dziecka podchodzi bardzo przyjaźnie od razu zaskarbiając sobie zaufanie małego pacjenta. W sposób jasny wyjaśnił jak będzie odbywał się zabieg i na czym będzie polegał o możliwych komplikacjach. Na oddziale stale się dzieckiem interesował, nie pozostawiając nas samym sobie nawet na chwilę. Po zabiegu cały czas nadzorował powrót do zdrowia. Naprawdę polecam. Duża wiedza, kompetencja, miły sposób bycia. Tem n lekarz naprawdę ma klasę

Zarówno ja, jak i moja córka (4l.)za każdym razem (a obie mamy częste problemy laryngologiczne, różnego rodzaju) jesteśmy idealnie zdiagnozowane i bardzo dobrze leczone! Dobór lekarstw idealny! Zawsze traf w "10". Moja córka uwielbia "doktora Piotrusia" - jak o Nim mówi. Kontakt z dzieckiem na medal! Poza tym, zawsze otrzymuję wyjaśnienia: co, jak i dlaczego; jak postępować, itd. Wizyta u tego Specjalisty, a doktor Pawlas nim jest, jest warta każdych pieniędzy! Ten doktor ma ogromną wiedzę i to widać po jego działaniu. Taki polski House ;-)

mimo różnych opinii zdecydowałem się na wizytę w tym gabinecie. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Przecież lekarz to też zwykły człowiek i może miec gorsze lub lepsze dni. Ja tam byłem po poradę i leczenie a nie po wyznawanie miłości i rozbawianie rodziny. Przecież to nie jest cyrk.Najważniejsze dla mnie ( i moich znajomych korzystających z jego usług), że wszyscy jesteśmy wyleczeni i zdrowi. Trzeba umiec dokonywac odpowiednich wyborów

czytając opinie mam wrażenie, że mowa o dwóch różnych osobach. Być może jest dobrym specjalistą ale według mnie podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. ZImny, zimny. Zupełnie nie nadaje się do pracy z małymi dziećmi, z dziecmi, z dorosłymi równiez. Ale może doktorzy nauk medycznych tak mają?????