Doktor Piotr Puchała w swojej pracy opiera się na bogatym doświadczeniu oraz wszechstronnym wykształceniu.

Doktor ukończył studia medyczne na ...

Doktor ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Staż podyplomowy odbywał w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu m.in. na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją oraz Katedrze Chirurgii Stomatologicznej.

Dziedziny, które go szczególnie pasjonują to:
- nowoczesna endodoncja mikroskopowa,
- implantologia,
- stomatologia estetyczna
- i mikrochirurgia stomatologiczna.

Większość odbytych specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych dotyczy właśnie tej tematyki. Od 2006 roku wykonuje leczenie endodontyczne pod mikroskopem. W codziennej pracy wykorzystuje najbardziej zaawansowany technologicznie mikroskop stomatologiczny OPMI PROergo oraz lupy zabiegowe EyeMag Pro S firmy Carl Zeiss. Praca w powiększeniu jest niezbędna podczas wszystkich zabiegów stomatologicznych.

Od 2006 roku przeprowadza zabiegi niechirurgicznego leczenia chorób przyzębia metodą VECTOR. Zajmuje się mikrochirurgią periodontologiczną obejmującą estetyczne korekty kształtu dziąsła oraz przeszczepy i regenerację tkanek.
Jako jeden z pierwszych w Polsce i jedyny na Śląsku ukończył Autorski Podyplomowy Program Curriculum Peiodontologiczno - Implantologiczego Profesora Markusa Hürzelera z Monachium.

Do swego dorobku zawodowego można zaliczyć liczne publikacje stomatologiczne. Doktor prowadzi specjalistyczne szkolenia dla lekarzy oraz jest twórcą koncepcji leczenia i szkoleń praktycznych "kreatywna endodoncja".

Wolny czas przeważnie spędza z rodziną. Sporty wodne, narciarstwo, fotografia w podczerwieni i modele RC to pasje, którym poza pracą doktor poświęca swój czas.

Jest członkiem prestiżowych organizacji stomatologicznych.

Gdzie przyjmuję doktor Piotr Puchała?

Doktor przyjmuję w placówce Artyści Uśmiechu, która znajduję się w Katowicach na ulicy Chorzowskiej 216. W celu uzyskania większej liczby informacji, z placówką można kontaktować się pod numerem: 32 702 82 82.

Dr Puchała to lekarz z powołania.Ogromna wiedza, dokładność,sumienność i tak zalety można wymieniać bez końca.To jedyny lekarz, który sprawił, że po raz pierwszy od 27 lat wiem jak to jest jak żaden ząb nie boli a to z kolei spowodowało, że za kilka miesięcy będę mamą:):)Przykre jest to, że mamy wciąż za mało takich lekarzy jak Doktor Puchała.Polecam!!!!!

Delikatny, uprzejmy i co ważne potrafi uspokoić zdenerwowanego pacjenta. Pocieszy go i da wsparcie - to bardzo dużo daje. Godny zaufania i polecenia

Lekarz świetny, jedyny mały minus to jego ciągłe zabieganie. Uważam że mógłby nieco zwolnić i poświęcić więcej czasu pacjentowi. Prawda jest jendak taka, że na fotelu całą uwagę poświęca.

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Artyści Uśmiechu pod kierownictwem Dr Piotra Puchały to zespół wspaniałych fachowców, dla których słowo "nie da się" nie istnieje. Dzięki doświadczeniu i pasji Pana Doktora jest On w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi przypadkami, takimi jak mój. Polecam szczególnie osobom, którzy boją się wizyt u stomatologa, leczenie odbywa się całkowicie bezboleśnie i szybko, gdyż "kanałówka" jest wykonywana w 100% na jednej wizycie.

Polecam pana Doktora. Jest bardzo dokładny i cały zabieg był bezbolesny.

Polecam pana Doktora. Jest bardzo dokładny i cały zabieg był bezbolesny.

Z całego serca polecam! Niesamowicie miła atmosfera! Pełen profesjonalizm, absolutnie nic nie boli, można sie zdrzemnąć na fotelu😜😛nie znam lepszych specjalistów 🤓🤓🤓🤓jeśli chcecie mieć piękny i zdrowy uśmiech to tylko tutaj💛❤️💛❤️‼️💯% zadowolenia

Krótko i na temat - doskonała w pełni profesjonalna regeneracja chorego zęba, który zapewne dla wielu specjalistów po fachu byłyby do usunięcia bez szans na uratowanie. Nie jest tanio, ale jest świadomość, że leczenie kanałowe pięciu kanałów robi się raz na bardzo długi czas w pełni amortyzuje poniesione wydatki. Poza tym szybka linia kredytowa pozwala brak gotówki również uporządkować, a to zawsze w cenie. Działać i się nie zastanawiać :)

Wszystkie zęby mi wyleczył. Leczył też kanałowo - obiecał że nie będzie boleć - nie wierzyłem. Nie bolało tak jak mówił. Polecam przede wszystkim dentofobom.

Po wielu krzywych przygodach w innych gabinetach swoich zębów nie oddam już w żadne inne ręce. Żadne! Nigdy!