dr n. med. Piotr Sawicki

Leczenie ...

Kontakt do rejestracji: 501-23-26-29

KONSULTACJE LARYNGOLOGICZNE DOROSŁYCH I DZIECI

W gabinecie wykonywane są zabiegi laserowe:

Leczenie chrapania: niebolesny laserowy zabieg chirurgiczny o wysokiej skuteczności, wykonywany w znieczuleniu miejscowym- polega na odparowaniu części języczka i łuków podniebiennych. Efektem tego zabiegu jest usztywnienie podniebienia miękkiego oraz redukcji wielkości języczka, które powodują chrapanie. Zabieg wykonyję bez użycia noża chirurgicznego. Zab...

Aż brak mi słów. Niestety nie spotyka się ani takich ludzi, ani takich lekarzy zbyt często. O każdej porze dnia i nocy gotowy pomóc, doradzić. Niezwykle życzliwy. Taki zwyczajnie nadzwyczajny.

Sympatyczny, uśmiechnięty, konkretny i kompetentny. Budzi zaufanie, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, chyba najlepszy lekarz u jakiego miałam okazję się leczyć:) Oby więcej takich było, lekarzy z powołania!

Oby więcej takich było, lekarzy z powołania!

Nie tylko świetny lekarz, ale też wspaniały człowiek, optymista, o ciepłym sercu. Jakąkolwiek macie sytuację, po wizycie i rozmowie, naprawdę chce się żyć. Oddany pacjentowi. Potrafi doskonale dla laika wytłumaczyć cel danego zabiegu, na czym będzie polegało badanie, czy też, na czym polega dana jednostka chorobowa. W lekarskim czepku urodzony - z powołaniem. Gorąco polecam. Cantadora24

W lekarskim czepku urodzony - z powołaniem.
Gorąco polecam.

Cantadora24

Młody lekarz, ale szybko potrafi podjąć trafną diagnozę. Budzi zaufanie!

Młody lekarz, ale szybko potrafi podjąć trafną diagnozę.
Budzi zaufanie!

naprawde fajny doktor, dobrze zajął się moim dzieckiem, szybko wyleczył, bardzo polecam, gdyż w trudnej sytuacji przyjechał do nas o 1 w nocy do solca kujawskiego polecam