dr n. med. Piotr Serwatowski

2,2
1,8
2,7
2,1

27.11.2023, wizyta u Pana Doktora Piotra Serwatowskiego. Profesjonalista w każdym calu. Bardzo dokładnie zapoznał się z historią choroby męża, w sposób bardzo przystępny wyjaśnił mężowi, że nie ma na chwilę obecną potrzeby kontynuacji dalszego leczenia ( między innymi ..analiza wyniku z badania molekularnego). Dr. Piotr Serwatowski jest lekarzem godnym polecenia dla chorych zmagajacych się z chorobą nowotworową. Jest to osoba, która posiada ogromną wiedzę w zakresie leczenia onkologicznego. Dziękujemy bardzo Panie Doktorze. Życzymy dużo zdrowia !!!

Miałem kontakt z doktorem już jakiś czas temu. Nie podejrzewam aby się zmienił, więc nie polecam, nie odebrałem sygnałów żadnego zaangażowania w sprawę pacjenta.

lekarz który nawet nie osluchał chorej osoby.NIE ZADAŁ ŻADNEGO pytania.Ledwie rzucił okiem na przedstawioną historię choroby.Brak kontaktu słownego z pacjętem Ograniczył sie do zalecenia syropu na kaszel ,który mogę kupić w aptece bez wizyty lekarskie za którą trzeba sporo zapłaciem.Nie polecam szkoda pieniędzy dla tego lekarza

Totalna porażka. Nie polecam a wręcz odradzam jeżeli pacjent chce przeżyć. Chamstwo, aroganctwo i brak empatii dla ciężko chorych pacjentów....

Byłem na wizycie, zero kontaktu, brak badań, przyjmuje bez maseczki. Nie jest ukierunkowany na pacjenta. Przyjmuje pacjentów moim zdaniem za karę. Odradzam

Brak zainteresowania pacjentem. Zero badań. Zdawkowe odpowiedzi. Dawno nie zostałam tak potraktowana. Nie polecam.

Lekarz wyjątkowo małomówny, brak jakichkolwiek badań, brak pytań, brak dociekliwości, brak zainteresowania pacjentem poza otrzymaniem skierowania, zreszta na własna prośbę człowiek wychodzi z niczym z gabinetu. Kompletnie nie polecam. Tak beznadziejnej wizyty nie miałam nigdy.

Jestem bardzo rozczarowana po spotkaniu z dr Serwatowskim .Moja mama jest chora na nowotwór płuc.Przeszła operację ,chemioterpię i radioterapię. Po dwóch miesiącach wystąpiły przeżuty do wątroby, kręgosłupa. Pan dr. Serwatowski zakwalifikował ją na chemię. Po pierwszej dawce pojawiły się problemy neurologiczne, o czym przy drugiej chemii poinformowałam pana doktora. Potraktował to z obojętnością i podała mamie drugą chemię .Stan mamy bardzo się pogorszył. Zachowywała się dziwnie, miała omamy, splątaną mowę nie umiał wypowiedzieć tego co chciał. Pan dr nie zlecił żadnych badań, nigdzie nas nie pokierował , zostawił chorą bez pomocy .Jednak przepisał termin trzeciej chemii. Dopiero po ostrej interwencji taty, pani doktor,która jest podwładną dr. Serwatowskiego wstrzymała chemię, dopóki nie wyjaśnią się problemy neurologiczne. Dr. Serwatowski to biurokrata, przyjmując chorego nawet nie podejdzie do pacjenta, nie oglądnie chorego ,nie osłucha. Na pytania chorego i rodziny odpowiada zdawkowo,a właściwie nic nie mówi. Powinien zastanowić się nad zmianą zawodu,najlepiej na pracownika biurowego.

Bardzo małomówny. Trzeba wiedzieć o co pytać. Odpowiedzi krótkie ,zdawkowe. "Obojętny na chorego". Żadnego doradztwa, podpowiedzi. Zleca poprostu określoną ilość cykli chemioterapii, czyta wyniki i decyduje czy w danym momencie można "podać chemię, czy te z nie". I nic poza tym. Żadnej podpowiedzi nawet w przypadku, kiedy wyniki są "za słabe" na chemię. Z mojego doświadczenia - na pytanie jak wzmonić odporność,co mam jeść, czym się wzmocnić aby na drugi raz nie przekładać cylku - w odpowiedzi - wzruszenie ramionami i zdanie "tak normalnie". Pomyłka tego człowieka z wyborem zawodu - jeśli chodzi o podejście do choroby, ponieważ do niego nie przychodzą chorzy z błachą chorobą.

Grzecznościowo przyjął mnie na konsultacjach z wynikami taty u siebie na oddziale.Życzliwy, spokojny, bardzo kompetentny.Polecam zdecydowanie.