lek. dent. Piotr Szczęsny

Bardzo dobry specjalista. Polecam. Sprawnie, profesjonalnie, nie mam żadnych zastrzeżeń, lekarz godny zaufania.

Tak świetnego lekarza w życiu nie spotkałam. SPECJALISTA w swojej dziedzinie. Tłumaczy wszystko jest miły. Chcesz do niego wrócić. Chodziłam do niego przez ponad pół roku, wyleczył mi wszystkie zęby. Miły uczynny człowiek, drogi ale chociaż moich rodziców średnio na pana doktora stać odłożyli większość pieniędzy bym mogła do niego chodzić, bo pieniędzy zostawionych u Pana Piotra się nie żałuje.

Niestety ceny dosyć wysokie. Poza tym polecam jak najbardziej

Niestety ceny dosyć wysokie. Poza tym polecam jak najbardziej

Najlepszy stomatolog jakiego spotkałam.

Najlepszy stomatolog jakiego spotkałam.

jestem w trakcie leczenia zęba kanałowo pod mikroskopem. za pierwsza wizyte zapłaciłam 310zl, a koszt całego leczenia ok 800zł. istnieje ryzyko niepowodzenia, ale pan dr powiedział ze powinno się udać. takze mam nadzieję ze tak będzie

Jestem po pierwszej wizycie, miałam udrażniany kanał w jedynce pod mikroskopem. Znieczulenia wogóle nie czułam, jak również cały zabieg był bezbolesny, lekarz bardzo uprzejmy, polecam każdemu! Szok przeżyłam tylko przy regulowaniu należności, bo spodziewałam się dużo większej kwoty.

Polecam. Jestem bardzo zadowolony. Takiego dentysty szukałem - wszystko wyjaśnione, nie miałem żadnych wątpliwości co do tego co się ze mną dzieje, miło i fachowo.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.