Piotr Szczublewski

super lekarz prowadził moje dwie ciąże, odbierał moje dwa porody naprawdę byłam bardzo zadowolona.Ja polecam ale wybór należy do was.

DR PROWADZIŁ MOJE DWIE CIAZE I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA, NADAL CHODZE DO DR PRYWATNIE I NIE MAM ZASTRZEZEN . W SZPITALU MNIE DR PAMIETAŁ, ITD.POLECAM

Szybko i jeszcze raz szybko,byle do natępnej pacjentki.Pan doktor raczej zbywa pytania i różne sugestie pacjentek.W zasadzie nie moge może specjalnie się do niczego przyczepić, ale polecić też raczej nie.Nawet specjalnie nie był zachwycony,że chciałam mężowi pokazać nasze dziecko na usg(zgodził sie doktor,ale było widać niezadowolenie).

fatalny pod kazdym względem, stanowczo odrazam. Szkoda czasu i pieniędzy

fatalny pod kazdym względem, stanowczo odrazam. Szkoda czasu i pieniędzy

Polecam dr.Piotra Szczublewskiego;świetny lekarz,na wizyty chodzę prywatnie ale gdy znalazłam się w szpitalu to wtedy również ,spotkałam się z jego strony z uprzejmością,życzliwością-oczywiście nie wziął ani grosza,

odradzam miałam nie przyjemnosc poznac pana doktora 3 lata temu przy porodzie masakra mialam zalecenia do ciecia cesarskiego,on uparł sie ze urodze normalnie,w otatniej chwili zrobiono mi cesarke gdy by nie to moja córeczka by sie udusiła,ogulnie nie miły oschły nie polecam naprawde

u Pana doktora prowadziłam ciążę prywatnie, na jedną wizyte poszłam na kasę chorych..tragedia,nieuprzejmy, niemiły, wręcz swoim traktowaniem dawał mi do zrozumienia,że mam kontynuować wizyty prywatne. Za asystę przy porodzie podał wysoką stawkę bez skrupułów ( 1500 zł).

OSCHLY, NIEUPRZEJMY!! TRAGEDIA!!! NI EPOLECAM!!!

OSCHLY, NIEUPRZEJMY!! TRAGEDIA!!! NI EPOLECAM!!!

Prowadził moją pierwszą ciążę i był przy porodzie . Jestem nadal jego pacientką . Polecam.

byłam u niego raz i tylko dlatego, że nie miałam możliwości dostać si do innego. Bardzo nieprzyjemny lekarz w porównaniu z dwoma innymi, u których wcześniej miałam wizytę(też na fundusz)