lek. dent. Piotr Trafidło

Bardzo profesjonalne podejście do trudnego pacjenta, cierpliwość i zaangażowanie oraz bardzo szczegółowe wyjaśnienia oraz tak dobrze podane znieczulenie, że cała wizyta przebiegła bezboleśnie.

Lekarz godny polecenia. Przede wszystkim potrafi słuchać pacjenta i spełnia jego oczekiwania. Niestety długi okres oczekiwania ale warto!

Wspanialy Doktor! zmienil moje zycie, sprawil ze pozbawilam sie najwiekszego kompleksu! Poswiecil mi czas, wszystko wytlumaczyl, zrobil mi przepiekny usmiech. Bezbolesnie, w milej atmosferze a wyglad moj teraz petarda!!!!! Polecam kazdemu dr Piotra! to nie tylko wspanialy lekarz ale i czlowiek!!!!

Polecam kazdemu dr Piotra! to nie tylko wspanialy lekarz ale i czlowiek!!!!

Wspaniały lekarz.Ma duże doświadczenie. Polecam gorąco.Sprawy załatwiane są od ręki. Krótkie terminy realizacji po uprzednim uzgodnieniu.

Nie polecam .Zero zainteresowania pacjentem metamorfozy wykonywane są przez pracowników Pana Trafidło jak tylko wpłaci się zaliczkę na którą nie ma żadnego potwierdzenia bo nie wydawane są paragony a płatność tylko gotówka

Nie polecam tego pseudo lekarza. Założył mi tymczasowe korony na zęby bez dopasowania, ukruszone, zostawił mnie z tym na 4 tyg. strasznie mnie bolały dziąsła skonsultowałam to z innym stomatologiem, opinia lekarza była negatywna, stwierdził że jestem 5 pacientem u którego poprawia pracę po Piotrze Trafidło . Chciałam odzyskać zaliczkę bez skutku, Trafidło nie wystawia paragonu, można zapłacić tylko gotówką nie mam żadnego dowodu, że wpłaciłam zaliczkę. Nie polecam. Szukam osoby poszkodowane, chcę złożyć sprawę do sądu. Proszę w tej sprawie pisać na maila aldi77@wp.pl

Nie polecam. Po wkreceniu implanta mam do usuniecia i implant i zdrowy zab. Przedemna dlugie leczenie regeneracyjne i wstawianie nowych implantow.

Dla mnie to najlepsza Klinika wPolsce podejscie do pacienta mega wszystko na wysokim poziomie I naprawde warto skorzystać .Ja zrobiłem sobie metamorfoze całego uśmiechu I jest MEGA SZTOS 😁🤩😁🤩😁🤩💪

Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie .zrobiłam tu bonding i zeby ceramiczne .jestem zachwycona z efektu .Dr trafidlo to super profesjonalista

Dr Piotr to prawdziwy profesjonalista i wspaniały człowiek. Wszystkie prace które pokazuje na instagramie świadczą o wiedzy i umiejętności z całego serca polecam!