lekarz Piotr Urbanek

Traumatolog, Ortopeda

2,4
2,2

OMIJAĆ Z DALEKA !!! Pierwszy raz spotykam się z tak lekceważącym stosunkiem do pacjenta. Brak słów...

Trafiłam przypadkowo do tego pana. Odradzam wizyty !!!!!

Trafiłam przypadkowo do tego pana. Odradzam wizyty !!!!!

lekarz lubiący wyzwania i sprostający tym wezwaniom rzetelny ,pracowity .

lekarz lubiący wyzwania i sprostający tym wezwaniom rzetelny ,pracowity .

Kultura osobista, kompetencje poniżej zera!!!! człowiek który ślizga się nie mając pojęcia o swojej profesji

To była wielka moja pomyłka decydując się na wizytę u tego "lekarza" - teraz cierpię i płacę wielką cene za ten błąd. Człowiek wogóle nie poświęcił mi uwagi. Odradzam spotkania z tym człowiekiem.

Jestem rozczarowana spotkaniem tej osoby. Kompletna pomyłka. Odradzam wszystkim wizyty u tego pana. Wielki brak kompetencji, a o zachowaniu nie wspomne.

to jest jakas farsa ten lekarz nie ma pojecia o swojej profesji,uczulam wszystkich ktorzy mieli by zamiar do niego pojsc, człowiek bez zasad tylko liczy sie materialne korzysci, NIC WIECEJ !!!

To kapitalista nie lekarz tylko blask pieniędzy w jego oczach jest istotny, a pacjent to tylko ktoś kto przynosi kasę. Dzięki temu człowiekowi mam poważne komplikacje a on na mój uraz stwierdził że jest ok. Juz wcześniej słyszałem opinie o tym lekarzu bardzo negatywne, i niestety sam na sobie je odczułem