dr n. med. Piotr Urbaniec

Laryngolog

2,6

Dla mnie bardzo dobry fachowiec - nie bał się operować mojego dziecka mimo, że miało hemofilię, a w innych szpitalach mi odmówiono. Zoperował znakomicie. Brawo Panie Doktorze. Dziękuję. Anna G

bardzo dobry laryngolog, poświęcił mi wystarczająco dużo czasu (na nfz !!), cały czas dopytywał czy mam jakieś pytania dot. zabiegu, wszystko wyjaśnił, był przy tym miły i uprzejmy, profesjonalne podejście przed i po zabiegu, polecam :)

Totalna masakra !!!!! Pan Doktor chyba ma sam ze soba jakieś problemy..... Widać to gołym okiem widząc ten jego ciągły głupkowaty usmieszek !!!!! Miałam wrażenie że nie jestem u laryngologa tylko u jakiegoś rzeźnika. Jak mozna podać jakąkolwiek diagnozę nie dotykając człowieka !!!!!!! Gdzie takich się uczy i kto Go dopuścił do tego zawodu........... Uważajcie i bójcie się bo uszkadza a nie leczy.

Wczoraj zaliczyłam wizytę u tego psuedo doktora, wyszłam poryczana, skompromitowana, wyśmiana, z ironią podchodził do mnie i do dziecka. Mimo, że ten szpital jest szpitalem mojego larygologa prowadzącego dr Ociepki, nie chcę już nigdy w nim być. Tak potraktowana w bezczelny sposób to jeszcze nie byłam jeszcze w żadnym Ośrodku Zdrowia. Zdecydowanie odradzam gbura P.Urbańca. Powinien pracować w takim miejscu, gdzie nie ma kontaktu z ludźmi.

Przykro to stwierdzić, ale z takim lekarzem jeszcze się nie spotkałem. Trafiliśmy na dyżur laryngologiczny do chorzowa z 4 letnim synem. Nasza pediatra stwierdziła wysiek w obu uszach. Osoba z doktoratem w dziedzinie laryngologii tj. P. Urbaniec, po badaniu naszego syna nie stwierdziła żadnych zmian w uszach. Na marginesie dodam, iż osoba ta (trudno nazwać ją lekarzem) była bardzo niemila, dla nas rodziców jak i dla dziecka, pozwalala sobie na głupie komentarze. Na drugi dzień (minęło 11 godzin) wróciliśmy do szpitala i po wyproszonym badaniu przez innego lekarza dyżurującego na oddziale w tym samym szpitalu okazało się, ze w jednym uchu jest wysiek, a w drugim zapalenie. Ta osoba totalnie się skompromitowala, a w zestawieniu z zachowaniem należy tylko stwierdzić, iż takich pseudolekarzy należy unikać szerokim łukiem. Ps. W opinii celowo używam formy bezosobowej tak jak bezosobowo zostaliśmy potraktowani.

Odradzam wszystkim tego lekarza,poniewaz jest bezczelny i arogancki, nie mówi nic o chorobie a poza tym postawił niewłasciwa diagnoze mojemu dziecku. Gburowaty i nadęty,nie traćcie czasu i nerwów.

Masakryczny lekarz z gupawym uśmieszkiem!stanowczo doradzam.totalna beznadzieja.!!!!!!!!omijajcie szerokim lukiem!!zero kompetencji!nie polecam

Pan ordynator jest wspaniałym lekarzem a prowadzony przez niego oddział to profesjonalizm i domowa atmosfera.Gorąco polecam

Pan doktor fachowo rozpoznał moje problemy, był uprzejmy, zlecił niedrogie leki, które szybko pomogły. Polecam

ODRADZAM WSZYSTKIM LUDZIOM TAKIEGO CZŁOWIEKA "NIBY LEKARZA" JEST ŻAŁOSNY, WOGÓLE SIĘ NIE ZNA NA CHOROBACH, czeka na drapane, by mu ktoś wrzucił do portfela !!!! IGNORANCJA I TOTALNA OLEWKA !!!! NIE POLECAM NIKOMU !!!!!!!