lekarz Piotr Wajda

2,2
2,2
2,6
1,6

Piszę tę opinię celowo nie od razu po wizycie pod wpływem emocji, ale po ponad pół roku od wizyty. Przez ostatnie pół roku odbyłam pełne leczenie onkologiczne i żaden etap leczenia onkologicznego (operacja, chemia, radioterapia), nie były tak traumatyczne, jak wizyta u tego Pana. Było to jedno z najgorszych doświadczeń mojego życia. Przyszłam do lekarza z mocnym krwawieniem i bólem (później okazało się w szpitalu, że to nowotwór złośliwy), a doktor Wajda zbadał mnie w sposób bardzo bolesny, wywołując zwiększenie krwawienia. Doktor miał wówczas do mnie pretensje, że zakrwawiłam mu ...

Było to jedno z najgorszych doświadczeń mojego życia. Przyszłam do lekarza z mocnym krwawieniem i bólem (później okazało się w szpitalu, że to nowotwór złośliwy), a doktor Wajda zbadał mnie w sposób bardzo bolesny, wywołując zwiększenie krwawienia. Doktor miał wówczas do mnie pretensje, że zakrwawiłam mu gabinet i że musi po mnie sprzątać. Na etapie wywiadu uznał, że źle się prowadzę, bo nie mam jednego stałego partnera, tylko, cytuję: "innego chłopa w każdym porcie". Poszłam do doktora tylko dlatego, że byłam przerażona i musiałam szybko interweniować. Nie popełniłabym tego błędu nigdy więcej w życiu. To było straszne. Głęboko traumatyczne.

Nie, nie i jeszcze raz nie. Zbyt długo chodziłam do tego lekarza, i za wiele pieniędzy wydałam, żeby teraz nie wystawić mu opinii, na jaką zasługuje. Miły jest tylko na wizytach prywatnych, bo - jak wszyscy wiemy - na NFZ lekarze leczą za darmo. Jeszcze się obrusza, że przyjęta państwowo oczekuję tego samego traktowania, jak na wizycie prywatnej :))) Zadał mi tylko mnóstwo bólu i nic więcej. Zawsze będę odradzać wszystkim kobietom tego człowieka.

Straciłam przez niego synka jednego z blizniaków.Ewidentny błąd lekarza,dziecko udusiło sie pępowiną,ponieważ nie była wykonana cesarka w odpowiednim czasie.Minęło osiem lat i w dalszym ciągu nie radze sobie z tym.ignorancki,nie miły,nie prowadził mnie z należyta starannoscia.stanowczo nie polecam!!!!!!!!!!

Od lekarza oczekuję fachowego podejścia i zaangażowania. dr Wajda jest specyficzny ale trzeba go poznać, a przy pierwszej wizycie nie zawasze się to udaje. Na pierwszy rzut oka wydaje się niesympatyczny, a wcale taki nie jest. Ma poczucie humoru które może nie każdej pacjentce odpopwida, ale ja go bardzo lubię właśnie za to że nie stara się być kimś innym tylko dlatego żeby mówiono o nim że jest przesympatyczny. Jets bardzo kompetentny i ma duże doświadczenie. Chodziłam do niego przez całe dwie ciąże, robił mi dwie cesarki inidgy nie odczułam braku zainteresowania i ignoranjęz jego strony, gdybym musiała jeszcze raz wybierać lekarza to do niego poszłabym rodzić kolejny raz.

NIE POLECAM!!! NIE WZBUDZIL MOJEGO ZAUFANIA... CHODZILAM PRZEZ CALA CIAZE JEDNAK OKAZALO SIE POZNIEJ ZE 2 TYG PRZED PORODEM MUSIALAM ZNALEZC INNEGO LEKARZA.. ODRADZAM... ALE TO MOJE ZDANIE WIEC PRZEKONAJCIE SIE SAME

ALE TO MOJE ZDANIE WIEC PRZEKONAJCIE SIE SAME