dr n. med. Piotr Warakomski

Neurolog

2,9

Nie polecam tego rzekomego lekarza gada się do niego to głowa w chmurach albo leci na psychotropach. Samemu trzeba go naprowadzac żeby wypisal skierowanie na badania np rezonans. Leczenie wygląda tak zrób Pan,pani krok do przodu do tyłu i mówi że człowiek zdrowy uważa że każdy symuluje. Nadzwyczajny to on jest konował a nie lekarz daleko od tego faceta.

SUPER LEKARZ MOWIE ZE GŁOWA BOLI A ON ZE MUSZE SIĘ PRZYZWYCZAIĆ I Z TYM ŻYĆ!!!!! A INNY NEUROLOG WYS LAL MNIE OD RAZU DO SZPITALA

Jak ktoś taki może być lekarzem? Przez swoje karygodne zachowanie potrafi doprowadzić człowieka do skrajnych emocji. Nie mam siły opisywać wizyty, mimo że była kilka miesięcy temu i patrzę na nią z dystansem. Żaden lekarz mnie jeszcze tak nigdy nie potraktował. Panu Piotrowi W. powinno się zabronić wykonywania zawodu.

W mojej ocenie jest to człowiek bezczelny, ignorant. Brak uprzejmości wobec badanego, traktującego pacjenta instrumentalnie. Nie jest godny polecenia, sowich pacjentów traktuje instrumentalnie. Nie życzę nikomu aby ktokolwiek z zim miał do czynienia jako pacjent. Jest to narcystyczny cwaniaczek, niechluj, bezczelny, pyskaty ignorant, przesiąknięty pychą.

Dzisiaj byłem u p. doktora Warakomskiego po raz pierwszy. Nie wiem, czy mnie wyleczy z moich dolegliwości, ale byłem zachwycony podejściem do mnie i do mojej choroby. Poświęcił mi dużo czasu, przeprowadził dokładny wywiad, przebadał, dużo wytłumaczył i skierował na liczne, dodatkowe badania. Widać,że się bardzo stara, jest bardzo miły. W każdym razie jestem pod wielkim wrażeniem. Jak dalej będzie mnie leczył i jakie będą efekty, na pewno tu napiszę.

Jak dalej będzie mnie leczył i jakie będą efekty, na pewno tu napiszę.

Leczę się u P.Doktora już jakiś czas, "przeszłam" wielu neurologów. Uważam, ze względu na swoje wcześniejsze doświadczenia, że trafiłam w dobre ręce. Lekarz godny zaufania pacjenta. wdzięczna pacjętka

wdzięczna pacjętka

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, moje dolegliwości ustąpiły. Pan doktor bardzo rzetelnie zajął się moją chorobą i skutecznie mnie wyleczył. Osoba godna polecenia!

Bardzo dobry lekarz. Bardzo uprzejmy dla pacjenta, rzeczowy, wytłumaczył mi na czy polega moja choroba i co najważniejsze nie "zbywa" pacjenta, poświęca bardzo dużo czasu i uwagi. Polecam czystym sumieniem tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza, zamiast szukać przyczyny dolegliwośći faszeruje pacjenta tabletkami przeciwbólowymi. Niedawno przepisał mi 200 tabletek i kazał przyjść za pół roku.