lekarz Piotr Wieczorek

2,2
2,4
2,1
2,2

Leczę się kilka lat z bardzo dobrym skutkiem i jestem zadowolony.Punktualny ! nigdy się nie spóźnił co niestety czesto się zdarza gdzie indziej

lekcaważy pacjęta, z mojego dziecka ( 4 miesi) zrobił głuche naszczęście córka ma 3 lata i świetnie słyszy . badanie słuch zrobiłam ponownie w Bydgoszczy wyśmiano tam diagnoze p. Wieczorka :(

To oszust. Z powodu krwawień z nosa nie mogę normalnie funkcjonować. Lekarz powiedział , że na to jeszcze nikt nie umarł i nic nie zrobił. z mojego skierowania od lek rodz skorzystał. Wyłudził pieniądze z NFZ na moje leczenie. Bo za wejście do gabinetu to chyba nikt nie płaci. Kiedy dyrektor szpitala szurnie jego i podobnych mu konowałów na zieloną trawkę? Dyrektorze to nie pacjenci są źli, że chorują . Ma Pan kilku pseudo lekarzy, którzy psują opinię szpitala. Wystarczy poczytać tu opinie. Pozytywne chyba napisał sam Wieczorek.

Kompetentny, rzeczowy i konkretny, a przy tym uprzejmy.

Kompetentny, rzeczowy i konkretny, a przy tym uprzejmy.

To chyba najbardziej koszmarny lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Ujmując to jak najdelikatniej: nieelegancki i niekulturalny człowiek (na usta cisną się ostrzejsze epitety). Totalny brak profesjonalizmu. Zdecydowanie odradzam wizyty u tego Pana. I jeszcze ciekawostka: w gabinecie drzwi bez klamki, zamykane przez Pana doktora po wejściu pacjenta na zamek!!! To szok.

Zbyt szybkie zdiagnozowanie lekarza o dobrym stanie zdrowia pomimo dolegliwości.

brak slow mialal ostre zapalenie ucha zew.a on na 6 kontroli powiedzial mi ze nie co mnie bolalo i boli nadal stracilam dziecko bo mnie zlekcewazyl jest mi bardzo przykro ze takie gbury pracuja w przychodni i robia laske ze nas zdiagnozuja

Bardzo kompetentny,natychmiast zdiagnozował moją chorobę i dobrał trafne leki.Jestem zadowolona z wizyty.Poleciła mi tego lekarza koleżanka,której też pomógł w pewnej przypadłości.Niezwykle uprzejmy i dostępny.Polecam.

super doktor!!!rozpoznał w mig chorobę,postawił diagnozę celną,uprzejmy, bardzo dużo poświecił mi czasu i objaśnił mi przyczynę i skutki choroby.

zdecydowanie nie poleccam. cierpie na zatoki a leczył mnie na alergie

zdecydowanie nie poleccam. cierpie na zatoki a leczył mnie na alergie