Piotr Wyrozębski

Terapeuta

Polecam leczenie się w tym gabinecie. Pan Piotr bardzo dokładnie wysłucha, przeprowadzi badanie, jak ma jeszcze jakieś wątpliwości zaleci przeprowadzenie badań z krwi. Terapia przeciwko boreliozie bardzo dobrze zniosłam, chociaż na początku nie było łatwo. Wszystkie kości, mięśnie, stawy zaczęły bardzo mocno boleć. Po 2 seriach ból ustąpił i zaczęło być tylko lepiej. Terapia u Pana Piotra przynosi mi ulgę. Pan Piotr jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Wszystkim polecam gabinet Pana Piotra i wszyscy są pod wrażeniem jego skuteczności w likwidacji schorzeń.

Było to pół roku temu, zrobiłam diagnostykę narządową ale zdecydowałam się na poszerzenie o diagnostykę obciążeń. To była dobra decyzja. Okazało się, że jestem chora na boreliozę. Terapia trwała wg mojej oceny długo bo około pół roku, ale było warto. Miałam terapię brt oraz terapię detoksykującą z toksyn boreliozy. Do dziś nie mam żadnych odczuć związanych z boreliozą. Piszę tą opinię po pół roku od zakończenia terapii. Jestem bardzo zadowolona, że zaufałam swojej intuicji i przyszłam na terapię do Pana Piotra .

Powiem krótko, jak lekarze nie są w stanie pomóc to polecam wizytę u Pana Piotra. Zrobi badania, przypisze preparaty detoksykacyjne Joalis i przyczyny choroby znikną jak ręką odjął. Wiem co mówię, bo jestem tego żywym przykładem.

Pan Piotr bardzo mi pomógł. Przeprowadził terapię boreliozy za pomocą pola elektromagnetycznego. Super fachowiec w tej dziedzinie. Wszystko wyjaśnił bardzo szczegółowo. Zabiegi odbywają się w bardzo dobrych dla mnie godzinach popołudniowych. Nie muszę zwalniać się z pracy ani brać urlopu. Po pierwszych 2 seriach zabiegów odczułem jakby ze mnie coś zeszło i zaczęły jakby mniej boleć stawy. Cały czas jestem monitorowany przez Pana Piotra pod kątem postępów terapaii. Dziękuje bardzo za to co Pan dla mnie zrobił do tej pory. Czuje się dużo, dużo lepiej oczywiście kontynuując zabiegi dalej.

W końcu namówiła mnie koleżanka, bo Pan Piotr uleczył ją z ciągłych problemów jelitowych. Miałam silne bóle brzucha, zaparcia, wypryski na twarzy. Czułam się fatalnie. Dziś czuję się wspaniale. Bóle, zaparcia minęły. Schudłam, nie mam pryszczy. Dzięki zaleceniom odżywiam się zdrowiej. Pan Piotr zlecił także badania tarczycy łącznie z USG i niestety wyniki nie są dobre dlatego teraz z tym walczymy. Polecam.

Dzień dobry. Moja przyjemność leczenia się u Pana Piotra w Gabinecie Terapii naturalnych trwa od około 4 miesięcy. Zdecydowałam się na wizytę, ponieważ miałam dość przyjmowania ogromnych ilości leków w tym również antybiotyków. Zdiagnozowano u mnie boreliozę. Leczyłam się także na oddziale zakaźnym. Wszystko z marnym skutkiem. Coraz bardziej zaczął dokuczać mi żołądek oraz grzybica całego organizmu z paznokciami rąk i nóg włącznie. Od tych antybiotyków byłam jednym wielkim grzybem. Pojawiły się problemy skórne, powysychały wszystkie śluzówki itd. Postanowiłam, odstawić to wszystko bo mnie wykańcza i podjąć walkę w naturalny ...

walkę w naturalny sposób. Wiele słyszałam dobrych opinii o terapii na boreliozę przeprowadzanych przez Pana Piotra. Zdecydowałam się. Zrobiłam badanie wstępne, potwierdziła się borelioza, grzybica, chlamydia,riketsia i jeszcze kilka. Zalecono mi terapię łącząną tj. detoksykacja organizmu z toksyn, terapia polem magnetycznym na boreliozę i suplementację ziołową. Sprawdziłam rownież jak pracują moje organy, bo
borelia może atakować nawet serce, mózg. Po 4 miesiącach terapii i całej tej suplementacji przestały mnie boleć stawy, nie jestem ospała, nie mam napadów gorąca i czuję, że mam siłę na codzienne obowiązki. Dalej kontynuuje terapię i na każdej wizycie kontrolnej otrzymuje wykres postępu terapii na boreliozę. Widać jak się
zmniejsza a ja to dodatkowo czuję zdrowotnie. Cieszę się, że udalo mi się znaleźć Pana gabinet bo antybiotyki to nie było to co mogło mi pomóc. Dzięki antybiotykom muszę teraz odbudowywać intensywnie jelita bo są bez flory. Dziękuję za uwagę.

Moja pierwsza wizyta odbyła się w lutym aż do dziś z przerwą jak rząd zamknął wszystkie firmy. Jakość obsługi pierwsza klasa. Przy wejściu poproszono mnie o zdezynfekowanie rąk a po wejściu do gabinetu zmierzono temperaturę. Diagnostyka bardzo dokładna. Widziałam ile boreliozy jest w moim organizmie na wykresie. Dostałam krople do detoksykacji organizmu Joalis, oraz terapię na boreliozę. Po każdych 4 zabiegach dostawałam kolejne wykresy i widziałam jak ta borelioza traci na sile a ja odczuwałam to w swoim zdrowiu. Jeździłam praktycznie 2 razy w tygodniu przez kilka miesięcy bez przerwy. Czuję się bardzo dobrze, praktycznie zapomniałam co to są bóle, zawroty głowy i mroczki. Zapomniałam, że przyszłam tutaj z boreliozą. Wyszłam tego gabinetu jako zdrowa kobieta.

Dzięki badaniu dowiedziałam się co w moim organizmie działa nie tak. Ta diagnostyka jest inna niż wszystkie. Nie ma tutaj jednostki chorobowej tak jak u lekarza. Tutaj dowiedziałam się, co powoduje te dolegliwości, które odczuwam. Dowiedziałam się jakie mam niedobory, jak pracują wszystkie układy, co przeszkadza w ich poprawnej pracy. Otrzymałam zalecenia, rozpisaną kurację detoksykacyjną, kuracje ziołami. W tym gabinecie w końcu dowiedziałam się dlaczego mój stan zdrowia jest taki kiepski. Bardzo polecam taką diagnozę.

Gdyby nie pomoc Pana Piotra, dziś bym jeździł na wózku. Nikt nie powiedział przez tyle lat, że zjada mnie borelioza. Winny był kręgosłup i że muszę się z bólem zaprzyjaźnić. W tym gabinecie uzyskałem trafną diagnozę oraz pomoc w jej likwidacji. Wyniki z krwi nie dawały jednoznacznej odpowiedzi, że choruje na boreliozę. Pasn Piotr mi to potwierdził i zaproponował terapię. Zalecona terapia to BRT. Zgodziłem się, przyjeżdżałem na zabiegi przez prawie pół roku. Dzisiaj mija 3 rok bez boreliozy i bez bólu. Niedawno byłem na kolejnej diagnostyce kontrolnej i wszystko jest w porządku. Polecam terapię i diagnostykę u Pana Piotra.

Skorzystałem z pakietu diagnostyki kompleksowej. Badanie trwało około 2 godzin. Później analiza wyników. Dostałem wszystko zebrane w wydruku, zalecenia, suplementacje z dawkowaniem i czasem przyjmowania, listę wyników laboratoryjnych, które mam wykonać. Takie kompleksowe podejście do pacjenta bardzo mi odpowiada. Pan Piotr bardzo dokładnie przeanalizował wyniki i zalecił terapie. Odbyłem terapię detoksykacyjną oraz terapię biorezonansową na boreliozę. Efekty są rewelacyjne. Ból ustąpił, tak samo zawroty głowy. Nadal jestem pod opieką tego gabinetu bo jeszcze długa droga przed całkowitym wyzdrowieniem.