dr n. med. Piotr Żbikowskidr n. med. Piotr Żbikowski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Piotr Żbikowski

Traumatolog, Ortopeda

zbikowski.az.pl

zbikowski.az.pl

Klasa, klasa, klasa. Dawno nie spotkałem tak kompetentnego, zaangażowanego i przy tym ludzkiego lekarza, z wyjątkowym poczuciem humoru. Mnie i mojemu kumplowi pomógł bardzo. Kolano znów działa jak przed zabiegiem. Wielkie dzięki Doktorze, Paweł

Kolano znów działa jak przed zabiegiem. Wielkie dzięki Doktorze, Paweł

leczyl mnie przy naderwanych wiezadlach pobocznych a kilka dni temu operowal zerwane krzyzowe. dla mnie lekarz wzor, bardzo mily i cierpliwy mimo tego ze naprawde bardzo zapracowany. w ciagu trzech dni mial trzy dyzury, mase operacji a i tak znalazl czas na rozmowe i wyjasnienia. w razie problemow mozna do niego napisac sms lub zadzwonic. zawsze odpisywal, czasem z opoznieniem ale to chyba zrozumiale. tak sobie wyobrazam lekarza z powolania ktorego pasja jest to co robi.

Jesli beznadziejny przypadek to tylko Dr Piotr Zbikowski.(wieloodlamowe zlamanie blizszego konca kosci piszczelowej)

mam zupełnie odmienne zdanie o dr Piotrze żb. Nie poznał sie na Rtg (choć inni lekarze już widzieli problem), skierował mnie na b. drogie badanie RZM, do którego nawet nie zajrzał i tylko połowicznie przeczytał opis badania. Nie zrobił też wywiadu lekarskiego. Nie znając innych chorób, na podt opinii technika RZM wydał diagnozę(?) bardzo kiepska ocena.

bardzo kiepska ocena.

Dr Żbikowski w sposób kompetentny i uczciwy podszedł do problemu mojego barku. Byłam zszokowana, gdy po omówieniu możliwości leczenia podał mi nazwiska lekarzy, którzy według niego wykonali by ten zabieg lepiej. Zdecydowałam się jednak na leczenie w szpitalu MSW i po półtora roku od zabiegu mogę powiedzieć że jestem wyleczona.

Dla mnie to absolutnie najlepszy lekarz jakiego poznałem - bardzo dobrze zna się na swojej robocie, a do tego ma idealne podejście do pacjenta. Chciałbym w zyciu spotykać tylko takich lekarzy, z Jego klasą, zaangażowaniem, odpowiedzialnością. Prawdziwy Lekarz z powołania!! Gratuluję osiągnięć i trzymam kciuki za dalsze :)

Prawdziwy Lekarz z powołania!!
Gratuluję osiągnięć i trzymam kciuki za dalsze :)

Dla mnie Doktor Żbikowski jest najlepszym lekarzem, jakiego do tej pory spotkałam. Doskonale zna się na swojej robocie, ale przy tym (co dziś tak rzadkie) ma fantastyczne podejście do pacjenta. Naprawdę przejmuje się swoimi pacjentami, od początu do końca leczenia, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystko idzie we właściwnym kierunku.

usunięcie torbieli.łatwy przyjemny kontakt:)zobaczymy jak bedzie dalej.tłumaczy i pomaga..powiem że miałem styczność z różnymi lekarzami..ten jest tak spokojny miły i wyrozumiały że szok :)

Najlepszy lekarz jakiego można sobie wyobrazić!!!!!!!!!!!!!!!! Brakuje mi słów abym mogła określić jaki To WIELKI CZŁOWIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zawdzięczam Mu bardzo wiele,dzięki Niemu mogę teraz chodzić.Przeprowadził na mnie 4 dlugie i poważne operacje.Po wypadku moja cała lewa noga byla w krytycznym stanie,wszystkie kosci pomiażdżone i wewnętrzny krwotok, niekórzy lekarze twierdzili,że grozi mi amputacja,ale dr Żbik zrobił "kawał dobrej roboty"!!!!!!! Od czterech lat jest ON dla mnie KIMŚ BARDZO WYJĄTKOWYM nietylko jako lekarz ,ale i jako przyjaciel,który potrafił mnie rozweselić w najgorszych chwilach mojego życia.Teraz na wizyty kontrolne chodzę do Niego z wielką przyjemnością!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11!!! Doktorze ŻBIK DZIĘKUJĘ.ZAWSZE MOŻNA NA CIEBIE LICZYĆ !!!!!!! ;)

Zerwałam więzadła krzyżowe i korzystając z zamieszczanych tu opinii odwiedziłam dwóch lekarzy. Dr Żbikowski był tym drugim i zrobił na mnie jak najlepsze wrażenie – konkretny, kompetentny (potwierdził diagnozę pierwszego lekarza) otwarty i anielsko cierpliwy (po wizycie u pierwszego lekarza miałam pewną wiedzę i sporo konkretnych pytań, a zasypawszy nimi lekarza, znacznie przekroczyłam standardowy kwadrans dla pacjenta). I mam teraz problem, któremu Specjaliście powierzyć swoje nogi – obaj świetni.. Chyba zdecyduje lepszy termin operacji w szpitalach, w których pracują. Dzięki za Wasze opinie, które dla mnie były cenną wskazówką – nie miałam dotąd doświadczenia w leczeniu kolan, ani nikt z moich bliskich..