Centrum Medyczne Damiana KoneserCentrum Medyczne Damiana Koneser - zdjęcie profilowe

Centrum Medyczne Damiana Koneser

2,2
1,7
1,8
1,8

Nasi lekarze

Lekarz rodzinny   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)
Alergolog dziecięcy   (+3 więcej)
Endokrynolog
Laryngolog
Okulista   (+3 więcej)
Pulmonolog   (+4 więcej)
Dermatolog dziecięcy   (+3 więcej)
Dermatolog dziecięcy   (+3 więcej)
Ortopeda   (+3 więcej)
Gastrolog   (+3 więcej)
Laryngolog   (+4 więcej)
Gastroenterolog   (+4 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Chirurg dziecięcy   (+3 więcej)
Neonatolog   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Byłam u Pani doktor 20 grudnia na usg piersi w Polmed na Twardej 18 . I nie polecam nikomu. Znalazła u mnie coś w piersi i wyznaczyła biopsję .Nie umie rozmawiać z pazjentem . Po zapytaniu czy ją coś miałam wcześnie w piersi powiedziałam że “nie “,a ona “to już masz coś “. Przepłakałam kilka dni i zapisałam się do innego lekarza na usg i ten lekarz powiedział że to co ona znalazła “zwykły tłuszcz “” i wszystko mam dobrze . Już minęło 2 miesiąca po tych badaniach i dziś ...

Byłam u Pani doktor 20 grudnia na usg piersi w Polmed na Twardej 18 .
Już minęło 2 miesiąca po tych badaniach i dziś poszłam jeszcze do innego lekarza żeby mnie zbadał i też powiedział że nic nie mam.

Nie polecam ,strata nerwów i pieniędzy.

Kompleksowość leczenia

odbyłam badanie usg jamy brzusznej u lekarza - Halenka Viktoryia. Badanie było spowodowane podejrzeniem nawrotu nowotworu. Wizyta trwała dokładnie 6 minut. W ciągu tych 6 minut przygotowałam się do badania, odbyło się badanie oraz Pani Doktor dokonała opisu. Samo badanie trwało między 3 a 4 minuty. Po skonczonym badaniu na pytanie w jakim studium choroby zmiany mogą być widoczne na USG, usłyszałam, że zmiany jak są to są i wtedy piszą. Jestem zbulwersowana podejsciem lekarza do pacjenta, jak również kompletnym zbagatelizowaniem samego badania, bo nie sądzę aby w 3 minuty, ...

Samo badanie trwało między 3 a 4 minuty.

Jestem zbulwersowana podejsciem lekarza do pacjenta, jak również kompletnym zbagatelizowaniem samego badania, bo nie sądzę aby w 3 minuty, nawet najlepszy specjalista mógł ocenić obecność ewentualnych zmian nowotworowych, mogących wystąpić w różnych miejscach jamy brzusznej.
Bardzo mi przykro, że pacjenci są traktowani w taki sposób.

Kompleksowość leczenia

Byłam na usg piersi u pani Viktoryi Halenka i nie polecam. Pani niesympatyczna, na zadane pytania odpowiada takim tonem, jakbym to wszystko miała wiedzieć, a przecież to nie ja robię badanie. Nawet przy wykryciu zmiany, musiałam wyciągać z niej odpowiedz na sile co powinnam zrobić dalej i nie zostalam uspokojona ze to nic poważnego, tylko musiałam sobie sprawdzić w internecie. Nie polecam

Kompleksowość leczenia

Bylam u Pani doktor na USG w Centrum Damiana na Pradze i naprawdę dawno nie widziałam tak ponurej, mrukliwej i niesympatycznej lekarki. Pani się zachowuje wyniośle i jakby zjadla na sniadanie dwie cytryny. Nie polecam

Kompleksowość leczenia

7 marca jako osoba towarzysząca byłam obecna przy badaniu usg przeprowadzonym przez dr Viktoryię Halenka. Pani doktor była bardzo zdziwiona, że chcę być obecna przy badaniu, była nieuprzejma, zabrakło również odrobiny empatii w stosunku do pacjenta. Płacąc niemałe pieniądze za wizytę, pacjent chciałby być nieco bardziej zaopiekowany. Nie polecam. Nie będę oceniać kompetencji, choć mam pewne zastrzeżenia, ale z usług Pani doktor zdecydowanie nie skorzystamy nigdy więcej.

Kompleksowość leczenia

Nie polecam. Zona zostala zapisana na wizyte na 13:15 w sobote. Mimo, tego, ze na dojazd mielismy jakies 20 minut udalo nam sie byc o czasie. Zona 3 dzien cierpi na silny bol brzucha, miewa podwyzszona temperature, nie je nic od 3 dni. Na konsultacje (175 pln) z dr Dariuszem Maj czekalismy jakies 20 minut, mimo, ze dr jest gastrologiem i siedzial obok USG, nie zadal sobie trudu zeby przeprowadzic to badanie. Bardzo sie spieszyl do nastepnej pracy, wiec mial tylko czas na zbesztanie mojej zony, ze ma czelnosc przychodzic ...

Nie polecam.

Na konsultacje (175 pln) z dr Dariuszem Maj czekalismy jakies 20 minut, mimo, ze dr jest gastrologiem i siedzial obok USG, nie zadal sobie trudu zeby przeprowadzic to badanie. Bardzo sie spieszyl do nastepnej pracy, wiec mial tylko czas na zbesztanie mojej zony, ze ma czelnosc przychodzic z goraczka (w dniu badania nie miala goraczki, poza podwyzszona temperatura nie miala zadnych COVIDowych objawow, w dniu badania rowniez) oraz zlecic jej zrobienie testu na COVID (wynik negatywny, 150 pln).

Zapisal peralgine i nospe, zlecil zrobienie USG (przy ktorym caly czas siedzial), oraz badania krwii i moczu.
Zero empatii, czy zainteresowania pacjentem.

Podsumowujac: Za 325pln zona dostala bure, recepte na nospe i peralgine oraz skierowanie na zrobienie badan. Nie polecam ani placowki, ani doktora. Nie zalezy im ani na waszym zdrowiu, ani na zadowoleniu - tylko na pieniadzach.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii