Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA

Kompleksowość leczenia

Lekarze z pasją, tutaj czuję się bezpiecznie i wiem że jestem pod najlepszą opieką. Jedynym mankamentem jest brak dodatkowego parkingu na zewnątrz, na ulicy Królowej Jadwigi jest z reguły ciasno.

Kompleksowość leczenia

Robiłam w tej placówce test Sanco podczas ciąży. Cała procedura przeprowadzona fachowo, kompetentnie, z wielką starannością i dokładnością. Pan Doktor Balasz udzielał wyczerpujących informacji na temat testu, poczułam się uspokojona, co jak wiadomo w ciąży ma olbrzymie znaczenie. Polecam i dziękuję.

Kompleksowość leczenia

Wspaniałe podejście do pacjentów. Bardzo dobry i życzliwy personel. Niezbędne w leczeniu leki na miejscu.

Kompleksowość leczenia

Bajka, panie w rejestracji uśmiechnięte i radosne, lekarz który mnie badał profesjonalny, miły i cierpliwie odpowiadający na wszystkie pytania. Ceny usług moim zdaniem bardzo konkurencyjne. Bardzo dobra lokalizacja - 1 minutę spacerkiem od pętli tramwajowej na Salwatorze.

Kompleksowość leczenia

Miejsce godne polecenia. Szybkie terminy, doświadczeni i kompetentni lekarze. Przystępne ceny i kompleksowe usługi na miejscu, łącznie z tym że można otrzymać niezbędne leki po wizycie, oszczędzając czas na wycieczki do aptek.

Kompleksowość leczenia

Z całego serca polecam. Każda wizyta u ginekologa dawała mi pewność że znajduje się w odpowiednim miejscu i jestem w dobrych rękach. Pomimo dość sporej ilości ludzi na korytarzu, ginekolog zawsze poświęcał mi czas - odpowiadając na wszelkie moje pytania i wątpliwości.

Kompleksowość leczenia

Pani Doktor Górecka jest bardzo miła, szczegółowo i profesjonalnie przeprowadziła prenatalne badanie USG, mimo pewnych trudności. Przez całe badanie dokładnie opisywała co widzi na ekranie, dzięki czemu razem z mężem z gabinetu wyszliśmy uspokojeni. Atmosfera w gabinecie była bardzo sympatyczna i spokojna. Dziękujemy bardzo i polecamy wizytę u Pani Doktor.

Kompleksowość leczenia

Fantastyczne miejsce do prowadzenia ciąży i nie tylko. Doskonali fachowcy: dr Bałasz, który się mną opiekował od samego początku, ale także inni świetni lekarze, dr Jakubowski oraz dr Hille. Także bardzo chciałabym podziękować pani położnej Dorocie, za wiele cennych rad i fachową opiekę. Pozdrawiam

Kompleksowość leczenia

Polecam konsultacje seksuologiczne u dr Bałasza. Pomógł mojemu partnerowi z zaburzeniami wzwodu dzięki wdrożeniu odpowiednich leków. Szybka i skuteczna diagnoza a leki dodatkowo dostępne w gabinecie w ramach wizyty co redukuje poziom stresu związany z wizytami w aptekach. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Potwierdzam opinie - super fachowcy w rozsądnych cenach. Doktor Bałasz to prawdziwy anioł nie człowiek. Pomógł mnie i mężowi zajść w ciąże. Bardzo dziękujemy i gratulujemy pasji i zaangażowania z jaką prowadzi Pan klinikę. To opinia o całym personelu, to bardzo pomocni i uprzejmi ludzie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii