Olimedica Centrum Medyczne

Nasi lekarze

Urolog   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Polecam Centrum Medyczne Olimedica. Bardzo dziękuję Panu doktorowi Żmudzińskiemu, który rozwiązał problem z którym borykałam się od dłuższego czasu.

Kompleksowość leczenia

Pozytywnie oceniam placówkę za jakość i podejście do pacjenta. Krótki czas oczekiwania co bardzo cieszy 👍

Kompleksowość leczenia

Właśnie dziś byłam na zabiegu z synkiem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Musiałam podciąć synkowi wędzidełko. Zabieg trwał chwilę, bardzo dobry kontakt doktora Żmudzińskiego z synkiem. Bardzo przeżywałam przed zabiegiem a wszystko poszło szybko i sprawnie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii