Orthos Szpital WielospecjalistycznyOrthos Szpital Wielospecjalistyczny - zdjęcie profilowe

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny

O nas

Szpital i przychodnie Orthos to nowoczesne placówki medyczne zlokalizowane w samym centrum Wrocławia (przychodnia) oraz w Komorowicach k. Wrocławia (szpital i przychodnia).

Gwarantujemy naszym pacjentom najwyższy standard leczenia, diagnostyki i rehabilitacji. W oddziałach szpitalnych i poradniach specjalistycznych pracują wysokiej klasy specjaliści. Nasz szpital dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnym, komfortowymi salami chorych oraz doskonale wyposażonym oddziałem rehabilitacji. Wykonujemy zabiegi z zakresu: ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej i onkologicznej, laryngologii, ginekologii i neurochirurgii.

Nasi lekarze

Ortopeda   (+3 więcej)
Traumatolog   (+3 więcej)
Lekarz rehabilitacji medycznej   (+3 więcej)
Ortopeda   (+3 więcej)
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Onkolog   (+3 więcej)
Chirurg szczękowo twarzowy   (+3 więcej)
Laryngolog   (+3 więcej)
Stomatolog   (+3 więcej)
Laryngolog
Stomatolog   (+3 więcej)
Neurochirurg
Laryngolog
Torakochirurg
Ginekolog położnik   (+3 więcej)
Anestezjolog

Kompleksowość leczenia

Podziękowania i wyrazy wdzięczności dla dr Dariusza Kachela za fachową, konkretną, zrozumiałą dla pacjentki i opiekuna konsultację, za rozwianie niepokoju i wątpliwości, za cierpliwe i dokładne objaśnienie zaistniałej kontuzji prawego stawu kolanowego, za poświęcony czas i za pomoc. Podziękowania dla miłych Pań z recepcji. Tak wygląda wzorcowa opieka medyczna, a nie to co nas spotkało w trakcie konsultacji ortopedycznej na oddziale w szpitalu im. Marciniaka na ul. Fieldorfa gdzie na "konsultację" jako jedyni w tym czasie na SORze czekaliśmy 4 godziny a lekarz ani nie obejrzał zdjęcia i jego opisu z RTG, ani nie spojrzał w opis z SORu z dnia poprzedniego dnia urazu, tylko zalecił rozruszanie kolana i powolne chodzenie. Zdanie zmienił dopiero kiedy się dowiedział że uraz jest świeży z dnia wczorajszego. Szkoda słów! Nie ma porównania między opieką w ORTHOS a "Marciniakiem". Tu prywatna płatna pomoc, a tu z NFZu (też płatna bo przecież całe lata opłacam składkę zdrowotną po to żeby kiedy zajdzie konieczność móc z niej skorzystać), ale przecież nie o pieniądze tu chodzi tylko o pacjenta, jego zdrowie i o to jak jest potraktowany.

Kompleksowość leczenia

Polecam doktora Adam Kuźmiński. Wspaniały człowiek. Chirurg z prawdziwego powołania. Otrzymałam od niego profesjonalną pomoc i olbrzymią cierpliwość.

Kompleksowość leczenia

Bardzo polecam dział ortopedyczny w Orthos. Mój syn otrzymał kompleksową opiekę i wiele empatycznych porad. Widać było, że lekarz rozumie problem jakim jest kontuzja w życiu nastolatka więc wszystkie spotkania odbywały się w bardzo miłej atmosferze.

Kompleksowość leczenia

Polecam Orthos. Dobry dojazd, pomocny personel, profesjonalni lekarze. Trzeba przyznać, że wizyty w tym szpitalu przebiegają naprawdę bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolona.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii