Lekarze Opole

lekarz Mariola Chrzonszcz

Gastrolog

45-057 Opole

Naprawdę polecam konsultacje u Pani Doktor. Bardzo dokładna, dociekliwa, przeprowadza dokładny wywiad. Wizyta trwała ok. 30 min, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Naprawdę - specjalista godny polecenia.

dr n. med. Maria Pamucka

Radioterapeuta, Wizyty domowe

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SurgiMED
Waryńskiego 30
45-047 Opole

Bardzo dobry i oddany lekarz.Dr Maria walczyla z glejakiem mojego męża i dzięki temu przedłużyła Mu życie o 13 lat co w tym wypadku to sukces.
BARDZO RZETELNY I OFIARNY KOMPETENTY W PELNI ODDANY PACJENTOWI ORAZ POTRAFIACY W TRUDNYCH CHWILACH OBJAC SWA OPIEKA RODZINE PACJENTA.GODNY POLECENIA.

lekarz Maria Grandek

Alergolog, Pediatra

45-057 Opole

Pani Dr to bardzo kompetentna, pełna poświęcenia lekarka-alergolog. Nigdy nie odmówiła przyjęcia, bardzo wyrozumiała. Szkoda, że nie przyjmuje w Krapkowicach. Alergolodzy z Krapkowic powinni się od NIEJ uczyć podejścia do pacjenta.

lekarz Irena Mróz

Internista, Reumatolog

ulica Marka z Jemielnicy 1
45-052 Opole

Bardzo miła ,uprzejma uśmiechnięta ma czas dla każdego pacjenta,praca z pacjentem to jej życie.Wiedza i doświadczenie to są atuty Pani doktor,interesuje się pacjentem nie oszczędza na badaniach kontrolnych.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem.

lekarz Zuzanna Żaczek

Anestezjolog, Pediatra

45-418 Opole

Profesjonalista i wspaniały lekarz. Pani doktor wraz z całym zespołem uratowała naszego synka. Swoim podejściem niejednokrotnie podtrzymywała nas na duchu. Informowała o wszystkim, potrafiła w bardzo ludzki sposób przekazać nawet te złe informacje. Dzięki Pani doktor czułam że mój synek ma najlepszą opiekę szczególnie w sytuacji gdzie nie mogłam być przy nim z powodu pandemii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Rodzice Wojtusia.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Teresa Sachanbińska

Kardiolog, Pediatra

Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyka S.C. SPOLMED Andrzej Olszanowski, Katarzyna Spólnicka
ulica Ozimska 20
45-054 Opole

Kobieta złoto!!!! Najlepsza Pani doktor u której byłam z dziećmi. Dla dzieci przekochana, zagaduje, opowiada wiersze, rodzicom tłumaczy badania od A do Z.
Opinia dodana przez: Nicole

lekarz Piotr Pałchowski

45-418 Opole

Świetny lekarz,bardzo kompetentny.Gorąco polecam innym.

lek. dent. Edward Zaremba

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Olimp
Katowicka 67 B
Opole

Musiałam wykonać zabieg resekcji, z polecenia moich 2 dentystek skorzystałam z pana Zaremby. Pomimo, że przestraszyłam się go w 1 chwili to okazał się ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem., wszytsko dodkładnie wytłumaczył i w trakcie zabiegu wszytsko opowiadał co będze robił. Nie był gwałtowny, tylko na spokojnie wszytsko było. Zabieg odbywał się w ramach wizyty prywatnej o kosztował 300zł ale możliwe że podnieśli ceny.Może dac zwolnienie przy zabiegu bez problemu. Zdjęcie ...

mgr Violetta Stasiak-Ogonowska

Logopeda

Centrum Logopedyczne i Psychologiczno - Pedagogiczne Violetta Stasiak - Ogonowska CLiPP
Kresowa 11
45-316 Opole

Moim ogromnym problemem jako osoby dorosłej był szczękościsk i niewyraźna mowa. Trudno było mi znaleźć logopedę, który chce pracować z osobą dorosłą i tego rodzaju trudnościami. Pani Violetta Stasiak - Ogonowska okazała się strzałem w dziesiątkę. Poradziła sobie z wszystkim!!! Polecam
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Jerzy Sygulla

45-057 Opole

Doktor Jerzy Sygulla był wspaniałym człowiekiem i świetnym lekarzem. Opiekował się moim synem Michałem, kiedy ten 13 lat temu urodził się zbyt wcześnie w szpitalu na ul Reymonta w Opolu. Zapewnił synowi doskonałą opiekę, a rodzicom wsparcie i zrozumienie, którego każdy z nas - przerażony stanem naszych dzieci - tak bardzo potrzebował. Chciałabym na dwojej drodze spotykać tylko takich ludzi, jakim był doktor Sygulla. Strasznie mi przykro, że już go ...
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Michał Lizurej

NZOZ MADENT Malottki Krzysztof
ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 16
45-085 Opole

Pana doktora Michała poleciła mi moja koleżanka z sugestią, że to bardzo dobry specjalista. I miała całkowitą rację. Doktor Michał to człowiek o dużym doświadczeniu zawodowym i bardzo dobrym podejściu do pacjenta. Zawsze miły i uśmiechnięty. W gabinecie doktora Michała zaliczyłem prawie cały wachlarz zabiegów dentystycznych i mogę potwierdzić jego profesjonalizm w każdym calu. Moje leczenie stomatologiczne jeszcze trwa, ale już teraz mogę z pełnym przekonaniem polecić usługi w gabinecie ...
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Maciej Szcześniak

Psychiatra, Neurolog

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
1-go Maja 19
45-068 Opole

Chyba najlepszy psychiatra jakiego znam. Bardzo uprzejmy, szczegółowo tłumaczy chorobę, poświęca ogromnie dużo czasu pacjentowi, kompleksowo podchodzi do leczenia. Trochę zdaje się ignorować pewne objawy zgłaszane przez pacjenta. Znajoma też tak twierdzi. Niemniej jednak bardzo polecam. Pan dr ma tytuł dr nauk medycznych i dodatkowo jest neurologiem. Ma pod-specjalizację w terapii uzależnień.

lekarz Jacek Płoucha

ulica Grota Roweckiego 7C/4
45-267 Opole

Pan doktor Jacek Płoucha jest bardzo kompetentnym a do tego uprzejmym lekarzem. Dodam też, że także niezwykle energicznym. Pan doktor poskładał mnie z powrotem w całość i za to będę Mu zawsze wdzięczna. Z pełnym przekonaniem mogę polecić dra Płouchę każdemu, kto ma problemy ortopedtyczne.
Opinia dodana przez: Laura

dr n. med. Jacek Kaperczak

Kardiochirurg

45-418 Opole

szczery,kompetentny,rozumny człowiek ,rzadkość dzisiaj.
Opinia dodana przez: sokrates

Alicja Wojakowska

Logopeda

1 Maja 9 lok. 52
45-068 Opole

Dawno temu korzystałem z usług Pani doktor - bardzo kompetentna osoba, która pomogła mi przed maturą ustną i studiami. Teraz od czasu do czasu sam prowadzę szkolenia, o czym kilka lat temu nawet nie myślałem ;) Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Piotr
wspaniala pani doktor. walczy o kazdego zeba !! nie wyrywa ich bezmyslnie, kazda jej decyzja jest przemyslana. madry lekarz !! jest straszna gadula i potrafii czlowieka zagadac wciagajc go w dyskusje o polityce czy pogodzie, ale to jzu po wizycie. naprawde gopraco polecam. chcieli mi usunac 4 zeby, zeby rozszerzyc szczeke, udalam sie do pani doktor a ta ze spokojem wszystko mi wytlumaczyla i zastosowala dluzsze leczenie, ale zaby mam ...

dr Danuta Henzler

Gastroenterolog

Grunwaldzka 10
Opole

Pani Doktor to bardzo cierpliwa i uprzejma osoba. Tłumaczy o co chodzi w danej chorobie i nastawia optymistycznie. Jest także wybitnym specjalistą.

lekarz Joanna Hudała-Klecha

Onkolog

szpital onkologiczny
Opole

Większość lekarzy może się tylko uczyć od Pani Klechy , która przejmuje sie człowiekiem .Miło jest gdy lekarz wzbudza zufanie. Marcin
wspaniała Pani Doktor z powołania. Zawsze pomocna kompetentna fachowa pomoc lekarska