Lekarze Opole

mgr Małgorzata Wasilewska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Opole

Pani logopeda - świetna osoba, miła, kompetentna. Chodziłam na terapię-dla mnie zakończona sukcesem. Polecam.
Opinia dodana przez: Lidia

Waldemar Kołodziej

Neurochirurg

Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu
45-418 Opole

Wspaniały i mądry człowiek. Super lekarz i wysokiej klasy specjalista. Perfekcyjne wykonanie operacji guza mojego mózgu.Operacja bardzo trudna,obarczona ryzykiem,zakończona szczęśliwie. Pan Doktor odmienił moje życie i wprowadził mnie w stan ludzi szczęśliwych. Dziękuję serdecznie i polecam innym.5
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Małgorzata Pokuszyńska - Baran

pod Łabędziem
ul.Ozimska
45-368 Opole

super dentysta miła zawsze pogodna ,jest godna polecenia , swoją prace wykonuje z wielkim sercem pacjent czuje się w gabinecie super i dentysta mu nie taki straszny .
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Piotr Klimczak

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Medin Klinika
Częstochowska 54
45-424 Opole

Nowoczesna metoda, dzięki której udało się mi się pokonać problem nie trzymania moczu po porodzie, więc jak dla mnie super sprawa.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Dariusz Domagała

Laryngolog

Gabinet stomatologiczny ABC stomatologii
Kościuszki 16 /5
45-062 Opole

Zdecydowanie POLECAM-wspaniały lekarz i człowiek.:)

lekarz Marcjanna Lotko

Lekarz rodzinny

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Wspaniały lekarz! Rzadko spotyka się lekarza który łączy kompetencje i wiedzę ze zwykłą ludzką życzliwością. Poświęca dużo czasu pacjentowi uważnie słuchając co ma do powiedzenia. Bardzo się stara pomagać każdemu, natychmiast podejmuje decyzje i chce jak najlepiej dla chorego. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Hanna

Mgr Karolina Cwynar

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Pomocy Psychologicznej dla dzieci i dorosłych
Ligonia 7/1
45-062 Opole

Polecam gorąco, bardzo dobry specjalista, super podejście do dzieci, byłam mile zaskoczona tym bardziej, że moje wcześniejsze doświadczenia z psychologami były bardzo nie miłe. Kilka wizyt rozwiązało problem. Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Marzena

mgr Karolina Cwynar

Psycholog

Gabinet Pomocy Psychologicznej dla dzieci i dorosłych
Ligonia 7/1
45-062 Opole

Polecam, rewelacyjny psycholog, młoda osoba pełna pozytywnej energii i zaangażowania w to co robi, poszukująca rozwiązań, jestem zachwycona.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Małgorzata Śliwińska

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Szpital Wojewódzki
ul.Kosnego 53
45-063 Opole

Pani M. Śliwińska jest lekarzem bardzo empatycznym, skutecznym, miłym, uprzejmym, dbającym o zdrowie pacjenta. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Anna Banaś-Cebula

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Krakowska 44
45-075 Opole

Pełen profesjonalizm i empatia wobec pacjenta.Pani Doktor w dostępny sposób potrafi wytłumaczyć związki przyczynowo-skutkowe schorzeń oraz zaproponować różne alternatywy profilaktyki oraz leczenia.Rozległa wiedza dotycząca nie tylko chorób oczu pozwala na rozszerzenie diagnostyki w kierunku innych schorzeń.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Krzysztof Wręczycki

Urolog

Mickiewicza 2
45-058 Opole

Po pierwsze kompetencja, po drugie uprzejmość... dużo można pisać, bardzo dobry urolog, kontaktowy, nie ma dystansu, przy i tak stresującej pierwszej wizycie. Mi pomógł, polecam.
Opinia dodana przez: Mek

mgr Justyna Antoszczyszyn

Dietetyk

PROMED OPOLE
Okrzei 7A/1
45-713 Opole

Niezwykle profesjonalna a przy tym przemiła osoba.Dieta ustawiona przez Panią dietetyk pomogła mi zredukować wagę o 14 kg w ciągu kilku miesięcy( dodam- bez głodu).Mam 58 lat i pierwszy raz od 15 lat uzyskałam swoją normalną wagę.Dziękuję raz jeszcze!
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Terapeuta
                                       mgr Wioleta Lange

mgr Wioleta Lange

Terapeuta, Psycholog

Gabinet psychoterapii
ul. Grodzieńska 19
Opole

Pani Wiola jest bardzo miłą, przyjemną, pozytywnie ciepła osobą, bardzo fachowo i z sercem podchodzi do swoich pacjentów, czy też do swojego zawodu. Miałam okazje odbyć dosyć dużo terapii, w tamtym momencie czułam że jest ktoś kto mnie rozumie, ktoś kto chce mi pomóc. Pani Wiola jest najlepszym terapeutom jakiego miałam "okazje" doświadczyć w swoim życiu.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Martyna Gizler

Cezary Skrzypczyński Prywatna Przychodnia Lekarska w Opolu
Wróblewskiego 46
45-006 Opole

Pomimo braku zaufania do innych lekarzy a szczególnie do Ordynatora..... w ktorej Pani doktor pracuje...ufamy Tej Pani. świetne podejście do dzieciaka super podejście do nas. Polecamy Panią doktor. jej szef jest jak Bóg... pan i władca narzuca swoje racje w stylu " Moje rację są najmojsze" To Pani doktor i tak ma swoje zdanie. wobec nas słuszne i sprawdzające się.
Opinia dodana przez: Rafal

lekarz Romana Jakuszewska

Diabetolog

SP ZOZ "Śródmieście"
ul.Waryńskiego 30
Opole

Bardzo polecam Panią doktor, która nigdy nie bagatelizuje pacjenta i rzeczowo, skrupulatnie podchodzi do każdego przypadku. Pacjent jest dla Pani doktor najważniejszy.

dr Piotr Jastrzębski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Medicus
Opole

Szybkie rozpoznanie choroby, propozycja zabiegu i jego wykonanie. Oby do lekarzy się nie dostawać, a jeżeli już, to do takiego jak doktor Piotr.
Opinia dodana przez: Andrzej
Pani doktor jest bardzo miła i cierpliwa.Wnikliwie opisuje problem(przyczyny i skutki ewentualnej wady wzroku). Pełen profesjonalizm. Polecam.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Jacek Pawełczak

Szpital Wojewódzki w Opolu
ul. Katowicka 64
45-064 Opole

SUPER SPECJALISTA !!!!!!! GODNY ZAUFANIA, MIŁY I SYMPATYCZNY, A PRZEDE WSZYSTKIM BARDZO ,,LUDZKI,, GORĄCO POLECAM !!!!!!!
Opinia dodana przez: RYSZARD JUNKA

lekarz Wojciech Milejski

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Krakowska 44
45-075 Opole

Moja pierwsza wizyta u tego lekarza i wielkie zaskoczenie ze wizyta może przebiegać w tak milej atmosferze. Lekarz miły, wesoły i co najważniejsze chcący pomóc . Oglądając moje wyniki wszystko fajnie tłumaczył i widać że chce pomóc a nie jak niektórzy lekarze z podejściem zaplac za dużo nie wymagaj i szybko wyjdz. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: LukAs

lek. med. Krzysztof Waszkiewicz

Uniwersytet Opolski Wydział Lekarski
ul. Oleska 48
Opole

Bardzo polecam Pana Doktora! Lekarz z powołania - sympatyczny, rzetelny, cierpliwy, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Do prowadzenia ciąży, jak i podstawowej opieki nad pacjentką. Serdecznie polecam, nie zamieniłabym na żadnego innego. Atmosfera, gabinet i sprzęt diagnostyczny na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Agnieszka