lekarz Przemysław Bereza

Bardzo uprzejmy i miły lekarz, wszystko wyjaśnił bez pośpiechu, do gabinetu weszłam przed czasem :) Polecam!

Bardzo polecam konsultację ortopedyczną u Pana doktora, szczegółowo zbadał, wyjaśnił przyczyny schorzenia, omówił dalsze leczenie i zalecenia. Po wizycie czułam sie uspokojona i "zaopiekowana" :) Bardzo sympatyczny i profesjonalny i konkretny.

Bardzo pozytywnie oceniamy zaangażowanie lekarza w szpitalu, nie przeszedł obojętnie wobec zgłaszanych dolegliwości. Dziękujemy.

Właśnie jestem po konsultacji u Pana doktora, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pozytywnym podejściem do pacjenta profesjonalną diagnozą popartą wytłumaczeniem problemu. Konsultacja dotyczyła kontuzji kolana, przechodziłem już taki uraz w drugim kolanie dlatego jestem już trochę w temacie. Po pierwszej wizycie nabrałem zaufania do Pana doktora i szczerze polecam!! Ode mnie 6 dla Pana doktora.

Pragnę w imieniu mojej Babci, ale przede wszystkim w imieniu naszej rodziny serdecznie podziękować Panu doktorowi za wzorową - i co najważniejsze - profesjonalną opiekę medyczną jakiej doświadczyła moja Babcia w Górnośląskim Centrum Medycznym im. Leszka Gieca, na Wydziale ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Mimo ogromnego bólu i cierpienia moja Babcia czas spędzony w szpitalu wspomina bardzo miło. Ogromne podziękowania kieruję również do reszty personelu, który wzorowo zajmował się również innymi pacjentami.

pelna profesjonalnosc, rzeczowy... oby spotykac na swej drodze tylko takich lekarzy w 100% polecam

w 100% polecam