dr n. med. Przemysław Besser

Gastrolog, Gastroenterolog, Hepatolog, Internista

Zdecydowanie odradzam takiego specjalistę. Byłem na 3 wizytach i w sumie kosztowało mnie to 800 PLN. Najlepsza wizyta jaka miałem to wizyta 7 minutowa gdzie Pan dr wypełnił ankietę i wypisał skierowanie na badania za jedyne 150 PLN... Proponowane badania w jego klinice ( miałem ich zrobić z kału moczu i krwi w sumie 12 badań )kosztowałyby mnie 250 % więcej niż w mojej macierzystej przychodni(oczywiście prywatnie ).Najgorsze jest to , że oprócz szczuplejszego portfela nic nie dowiedziałem sie więcej. Dodam tylko , że po trzeciej wizycie zmieniłem lekarza gdzie przy niewspółmiernie niższych kosztach zostałem obsłużony jak należy i skierowany do szpitala. Lekarz bez pasji, zorientowany tylko na zyski , anie dobro pacjenta !!!!!!!!

Doktor Besser robił mi Echo Serca..:) Naserio dopiero teraz sie dowiedziałam ze jest gastrologiem, bo tak dokładnie mi mówił o tych wszystkich komorach i zastawkach serca:)ze w zyciu bym nie powiedziała ze nie jest kardiologiem,,,No a teraz musze sie wybrac do niego na gastroskopie,,,bo sie boje do szpitala bo tam sie straszne rzeczy dzieja np wczeladzo:/

bardzo dobry specjalista - godny polecenia -diagnoza sprawdzalna w 100%.

bardzo dobry specjalista - godny polecenia -diagnoza sprawdzalna w 100%.

NAJGORSZY GBUR JAKIEGO SPOTKAŁAM. MIAŁAM DO CZYNIENIA Z WIELOMA LEKARZAMI ALE TEN TO JEDNA WIELKA POMYŁKA!!!! BRAK KOMPETENCJI, LUDZKIEGO PODEJŚCIA,PODCZAS ZABIEGU TRAKTUJE CZLOWIEKA JAK ZWIERZĘ, BEZNADZIEJNY SPRZĘT DO DIAGNOZOWANIA, PODCZAS ZABIEGU USZKODZIŁ MI ŚLUZÓWKI GARDŁA.UWAŻAJCIE NA TEGO GBURA!!!!!

Super lekarz! przynajmniej on stwierdził że mam problem z jelitami a nie tak jak inni leczyli mnie przez pół roku na wrzody których nie miałam ;/ Dziękuje :) pozdrawiam i polecam

panie Doktorze dziękuję za uratowanie życia

panie Doktorze dziękuję za uratowanie życia

o ile kolonoskopie robi w miarę zręcznie ( bez znieczulenia) to brakuje mi w tym lekarzu ludzkiego podejścia do pacjenta

Dobrze że są takie miejsca i tacy lekarze. Dziękuję i pozdrawiam

Dobrze że są takie miejsca i tacy lekarze. Dziękuję i pozdrawiam

wspaniały lekarz, zręczny manualnie, mądry, polecam każdemu z problemem gastroenterologicznym