lekarz Przemysław Goch

Niestety, ja też nie mam dobrej opinii na temat tego lekarza i widzę, że się nie mylę bo to to totalny burak, który za nasze pieniądze zamiast leczyć w ramach nfz woli pewnie prywatnie. Robi, więc wszystko, żeby mu tylko kasą sypać. Ostrzegam przed tym gburem.

Kontakt z panem Goch‘em był bardzo niemiłym, wręcz szokującym doswiadczeniem! Jego negatywne nastawienie do pacjentki w sytuacji zagrażającej życiu oraz brak zrozumienia obaw pacjentki w trudnych dla niej okolicznościach pozostawilo w całej rodzinie uczucie zupełnej bezradności. Pan Goch wykazał się wysoce lekceważącym podejściem do sytuacji i kategorycznie odmówił przyjęcia pacjentki na oddział, pomimo skierowania do szpitala. Doświadczenie to bardzo mnie przeraża...

Lekarz to za dużo powiedziane... żeby odmówić przyjęcia człowieka do szpitala z zakrzepicą żył głębokich z chorobą nowotworową co stanowi zagrozenie zycia(cała naga sina i spuchnięta)to trzeba być zwykłym ignorantem. Niestety nasz system zdrowia publicznego wspiera takich ludzi wspiera zwanymi dalej "lekarzami". Ale nie tym razem Panie "doktorze"... każdemu człowiekowi należy się szacunek i to PROSTA prawda wydawałaby sie tym bardziej oczywista, w zawodzie lekarza..ale skoro Pan tego nie wie to trzeba Pana tego nauczyć... i skończyć z paranojami w tym kraju.

Poszlam do tego lekarza bo w Legnicy innego nie znalazlam. Niestety zawiodlam sie. Duzo zaplacilam a usluga nie wykonana zostala nalezycie bo lekarz nawet dobrze wywiadu nie przeprowadzil i mialam problem. Na szczescie pomogla mi Dr n. med. Monika Kobierzycka z Legnicy, ktora okazala sie swietnym lekarzem. Mysle, ze gosciu wykorzystuje to, ze w Legnicy nie ma wielu lekarzy tego typu. Nie polecam na pewno.

polecam tego lekarza, pomógł kilku znanym mi osobom jak również i mi, bardzo kompetentny, konkretny, usuwałam u niego znamiona, pieprzyki, kurzajki

Witam,zdecydowanie polecam.Kompetentny,komunikatywny,grzeczny:) Kilkanascie lat temu uzyl lasera i uczynil,iz moje poczucie estetycznego piekna nabralo konkretnego wyrazu,pacjentka.WLASNIE SIE DO NIEGO WYBIERAM,POLECAM,M

Witam,zdecydowanie polecam.Kompetentny,komunikatywny,grzeczny:)