lekarz Przemysław Jasnowski

Chirurg onkolog

Na pierwszej wizycie dr Jasnowski potraktował mnie lekceważąco i arogancko.Nie mogę stwierdzić czy jest dobrym chirurgiem bo nie dał mi szansy się o tym przekonać.Z pełną odpowiedzialnością odradzam tego lekarza.

Pan P. Jasnowski jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem, operował mnie trzykrotnie, więc miałam okazję dobrze Go poznać. Jeśli chodzi o operacje piersi jest w tym doskonały,jedną z moich piersi poprawiał po znanym chirurgu z Gryfic, drugą też operował. P.P.J. jest bardzo zaangażowany w to co robi, okazuje dużo zainteresowania każdej pacjentce, jest dowcipny i wesoły.Jutro mam ostatnią wizytę kontrolną i trochę mi szkoda, że więcj Go nie zobaczę, bo chciałoby się częściej spotykac TAKICH ludzi na swojej drodze. Polecam P.P.J.

Bardzo dobry lekarz, stawia prawidłowo diagnoze,zabieg wykonuje z dużą starannością , jest miły i uprzejmy do pacjenta. Doktorze proszę ta dalej pracować dla dobra ludzi.

Kompetentny, miły i dowcipny. To rzadka mieszanka. Czasem chciałobysię aby lekarz miał choćby jedną z tych cech, a tu wszystko naraz. Przy tym normalny i dobry człowiek. Gratuluję mu tego wszystkiego i życzę vide - chciałbym aby miał wielu naśladowców.Widząc poprzednie wpisy, widzę że znowu wyszła laurka - no ale taki los dobrego lekarza.

Dr Jasnowski to świetny specjalista a poza tym przemiły i przesympatyczny człowiek, nie zwraca uwagi na terminy, przyjmuje pacjentki zawsze wtedy, kiedy jest taka konieczność. Polecam każdemu tego lekarza!

Wspaniały lekarz, doskonały specjalista, a przede wszystkim dobry wrażliwy człowiek. Zadzwoniłam do niego jako bardzo przejęta matka z problemem, który dotyczył mojego dziecka. Przyjął nas zaraz następnego dnia, w przychodni przyszpitalnej, pomimo iż w tym dniu nie przyjmował pacjentów. Zrobił badania, zdiagnozował, uspokoił. I to wszystko za DZIĘKUJĘ. Byłam też na wizycie prywatnej - rzeczowo, konkretnie. Specjalista najwyższej klasy. 100% zaufania.

Świetny lekarz...moja intuicja mnie nie myliła:)

Świetny lekarz...moja intuicja mnie nie myliła:)

Byłam operowana przez dr Jasnowskiego.Lekarz godny polecenia.Bardzo dobry chirurg i diagnosta.Poświęca chorym kobietom dużo czasu,nie rzuca słów na wiatr.Powinno być więcej takich lekarzy jak dr Jasnowski.

Jestem po operacji. Operował mnie doktor Jasnowski.Jest to lekarz godny polecenia.A nie żaden łapówkarz.Na wizyty chodziłam prywatnie bo taki był mój wybór a operacja była przeprowadzona w szpitalu bez żadnych dodatkowych kosztów.Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i poleciłabym doktora każdej osobie która potrzebuje wsparcia i fachowej opieki.

Świetny diagnostyk, fachowiec o bardzo dużej wiedzy, poświęca pacjentkom dużo czasu, sympatyczny, mogłoby być więcej takich lekarzy jak pan Jasnowski.