lekarz Przemysław Laprus

Wczoraj trafilam do doktora z bolacymi biodrami i kolanem. Polecam wszystkim, którzy szukają pomocy z podobnymi problemami. Od roku próbuje znaleźć kompetentnego ortopede, właśnie znalazlam. Pan dr zlecil zdj. rtg, zrobil punkcje stawu kolanowego, przez co kolano mniej boli. Ustalił (w przybliżeniu) termin operacji bioder. Nareszcie wiem na czym stoję 😉

Witam. Dziś miałem przyjemność skorzystać z pomocy Pana dr. Przemysława Laprusa. Wszystko odbyło się w najlepszym porządku, w poszanowaniu i w miłej atmosferze. Polecam gorąco

Nie zgadzam sie z opinią przedmówcy - byłam u Pana doktora i oprócz oględzin nie zostało przeprowadzone ani zlecone dodatkowe badanie. Nie dowiedziałam się również co mi dolega i jak poważny mam uraz. Na pytanie czy mój uraz trzeba operacyjnie leczyć czy samo się wyleczył powiedział: ,,a różnie" i nic więcej, zero wyjaśnień z czego to może wynikać, jak mam się przygotować, więc po wizycie nadal jestem w kropce i dosłownie nie wiem nic. Być może trafiłam na ,,zły dzień", natomiast na razie stereotypowy lekarz ,,szybko, szybko i kolejny"

Rzetelny i sumienny lekarz oddany pasji leczenia. Fachura i tyle. Kompetentny i skrupulatny przy badaniu. Zdecydowanie polecam