dr n. med. Przemysław Rosak

Według mnie najlepszy fachowiec w tej dziedzinie. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim.

Wszystko tak jak powinno być podczas wizyty u lekarza. Leczenie odbywa się bezboleśnie z troską o zadowolenie pacjenta. Bardzo polecam

Polecam pana doktora. Super stomatolog i do tego człowiek który wie co ma robić. To jest fachowiec Pozdrawiam

Nie wiem jak lekarz ale Pani w recepcji nie mila dzwonilam z bólem połowy szczęki jestem na drugim antybiotyku i zaproponowała wizytę za tydzień bo stwierdziła co mi poradzi bo czy ma odwołać jakieś pacjenta żebym mogła przyjść taki dobry lekarz czytając opinie i z bólem trzeba czekać tydzień gdzie nie da się jeść pić a co dopiero pracować brawo tak się traktuje ludzi prywatnie za co się placi nie małe pieniądze a Pani chyba nie wie co to ból zębów totalna znieczulica

Mowił,że mam do leczenia ponad 12 zębów... U innego dentysty okazało się,że było ich tylko parę :) Nie polecam.

Mieszkam w centralnej Polsce i do Dąbrowy Górniczej mam przeszło 140 km. Jeżdżę jednak z córkami regularnie co pół roku do Pana Doktora na wizyty kontrolne i leczenie. Moje dziewczyny do nikogo innego nie chcą iść. Starsza córka, która bardzo boi się leczenia daje się obejrzeć tylko Panu Przemkowi. Jego podejście do dzieci spokojne, cierpliwe a jednocześnie konkretne jest w moim przypadku na wagę złota. Dzieci to wyjątkowi pacjenci - bardzo trudni jednocześnie. Dlatego polecam tego lekarza każdemu, kto ma podobne problemy z dziećmi. Warto poświęcić czas i drogę na dojazd w zamian za profesjonalne wyleczenie zębów.

Dr Przemysław Rosak to fantastyczny człowiek i profesjonalny stomatolog. Jest miły, uprzejmy i mądry. To lekarz z powołania. Wstawia bezboleśnie bielutkie ząbki jak perełeczki. Jest znakomity! Ma też świetne podejście do dzieci! Gorąco go polecam każdemu!!!!!!!!!!

Świetny stomatolog pod każdym względem. umie fantastycznie wytłumaczyć, uspokoić i rozluźnić jakże napiętą atmosferę podczas borowania! Widać, że to lekarz z powołania, wykonuje swój zawód z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem. Jest znakomitym lekarzem godnym polecenia każdemu. Gorąco POLECAM.

Super lekarz, pasjonat, fachowiec jakich mało, jego profesjonalizm, wiedza i umiejętności są nieprzeciętne!!! Gorąco polecam!!! Ewa F.

Ewa F.

Lekarz z powołania....delikatny, pełen empatii, daje poczucie bezpieczeństwa. Dokładnie tłumaczy pacjentowi przebieg leczenia. Bardzo bałam się dentystów dopóki nie trafiłam do doktora Rosaka. PS. Gratuluję zdanej na wyróżnienie specjalizacji :))) POLECAM!!!!

POLECAM!!!!