Lekarze Psychiatra

lekarz Dorota Lipnicka-Kaniowska

CPP
Pl. Pereca 2/1
Wrocław

bardzo polecam , wytłumaczy wysłucha doradzi proponuje rodzaj leczenia poświęca dużo czasu choremu i jest uśmiechnięta co rozprasza stres jetem bardzo zadowolona.Dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: atyde
Pani doktor Wiśniewska jest wspaniałą, ciepłą osobą, rozumiejącą drugiego człowieka. Jest cierpliwa, nie "patrzy" na zegarek. Przyjęła mnie mimo kompletu pacjentów, gdyż miałam ogromną potrzebę wypowiedzenia się na temat moich bardzo trapiących mnie ostatnio problemów., oraz dobrania leków, gdyż od lat cierpię na depresję. Gdyby było więcej takich lekarzy to świat byłby lepszy i piękniejszy, dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: janina1

Grzegorz Kopacz

centrum medyczne
24-300 Opole Lubelskie

lekarz którego polecam każdemu, kto potrzebuje naprawdę fachowej pomocy.uprzejmy,rzeczowy i z powołania.postawił mnie na nogi i przywrócił chęci do życia.od 3 lat systematycznie leczę się na f20 i mam zablokowaną chorobę dzięki dobrze dobranym lekom.jestem naprawdę wdzięczna Panu doktorowi.
Pani doktor to wspaniała wyrozumiała psychiatra,potrafi rozmawiać jak nie psychiatra,czuje sie przy niej dobrze,pomaga kazdemu,nie tylko co ma pieniadze w kieszeni,jest samarytanką,ta kobieta nigdy nie chciała rozgłosu,a szkoda ze wszyscy którym pomagała zapomnieli o niej.Pozdrawiam Pani doktor HG
Opinia dodana przez: amarsina
Polecam doktor Dąbkowską! Jest świetnym specjalistą. Widać, że lubi to, co robi. Potrafi pomóc i wysłuchać. Jest bardzo miła, opanowana, spokojna, a zarazem wesoła. Lubię z nią rozmawiać:).
Opinia dodana przez: Patrycja

Piotr Szymański

Chirurg ogólny, Psychiatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach Megrez sp. z o.o.
43-100 Tychy

Uwielbiam :) naprawdę godny polecenia, miły fachowiec :) pozdrawiam Pana Doktora i Wszystkich Jego pacjentów :)
Opinia dodana przez: M

lekarz Andrzej Szyćko

Psychiatra, Neurolog

Gabinet Pomocy Psychologicznej
Jedności Narodowej 83 b lok. 4
78-100 Kołobrzeg

Mój pierwszy kontakt z neurologiem, niezwykle przyjazna atmosfera, analiza RM odcinka lędźwiowego, kompleksowe badanie, przekazanie wskazań dotyczących trybu życia i funkcjonowania na co dzień. Skierowanie na dalsze badania pomocne w postawieniu diagnozy. Polecam, czuć przyjazną duszę, nie zawsze się zdarza w gabinetach lekarskich.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Dorota Kowalczyk-Jabłońska

Specjalistyczna praktyka lekarska Jakub Paliga
Wejchertów 6
43-100 Tychy

Wspaniała osoba. Zawsze lubialam przychodzić do Pani Doroty wysłuchała mnie wspierała doradzala bardzo po moich przeżyciach Najlepsza na świecie!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Magdalena Rafalska

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Poduchowne 1
62-700 Turek

Wystawiam maksymalną ocenę Doktor, Pani Magdalenie Rafalskiej. Jest to super lekarz, nastawiony na pacjenta. Pani pomoc odmienia moje życzę, nie zapomnę Pani tego. Dziękuję za to, że Pani jest oraz za Pani misję. Takich lekarzy nam potrzeba!
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Zbigniew Wawrzyniak

Malachitowa 6
91-360 Łódź

Powiem krótko człowiek dusza. Potrafi wspaniałe wysłuchać pacjenta bez żadnego pośpiechu i podjąć odpowiednią diagnozę.Bardzo konkretny i potrafiący podpowiedzieć pacjentowi co możnaby zrobić żeby zwalczyć jak najszybciej chorobę. Mnie uratował dwadzieścia lat temu i do tej pory pomaga mi żyć,mimo iż mam depresję dwubiegunową afektywną. Wielokrotnie przyjeżdżał do przychodni tylko dla mojej skromnej osoby gdyż potrzebowałem pilnej pomocy. Panie Doktorze Wielki Szacunek dla Pana, dziękuję za wszystko co Pan zrobił ...
Opinia dodana przez: Rajmund

lekarz Piotr Ziemecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Przyjaźni
ulica Przyjaźni 13
20-314 Lublin

miał czas ,żeby posłuchać o problemie i dal pigułki. pomogły dopiero po miesiącu ale pomogły. trudno się dostać do niego.
Opinia dodana przez: XX
Pani Doktor jest wybitną specjalistką w swojej dziedzinie. Poświęca bardzo dużo uwagi swoim pacjentom, jest cierpliwa, wyrozumiała i empatyczna. Bardzo polecam, nie tylko jako psychiatrę, ale również jako psychoterapeutę.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Maria Tomala

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jan Kalaciński sp. Chirurg
ul. Jarosława Dąbrowskiego 5c
Oświęcim

Zdecydowanie polecam. Nikt mi nie pomógł tak jak pani doktor. Podczas gdy inni specjaliści wciskali mi kity, albo lecieli regułkami z książek, pani doktor postawiła mnie na nogi i zmieniła moje podejście do wiele kwestii. Dzięki niej odzyskałam spokój ducha i uwierzyłam w to, że warto korzystać z porad i leczenia takich specjalistów.
Opinia dodana przez: DBM

lekarz Stanisław Urban

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Jest lekarzem mądrym i przenikliwym.Daje poczucie bezpieczeństwa-poczucie,że znalazłaś/eś się we właściwych rękach i możesz mu zaufać.Ma ciepłe podejście i wyciąga trafne wnioski przy czym w słowach jest oszczędny.Dobry słuchacz.Bardzo dobry doświadczony specjalista.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Romuald Jeznach

Jagiełły 27
14-400 Pasłęk

Leczę się od wielu lat u tego doktora. Nie zamienię go na innego! Jedynie on potrafił mi pomóc .Myśle ze gdyby nie on to bym się już dawno wykończyła. Polecam go z całego serca

lekarz Ewa Zięba-Rydzyk

MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
33-380 Krynica-Zdrój

Bardo dobry lekarz. Kompetenta jak najbardziej i posiada dużo empatii.Była moim prowadzącym lekarzem w Instytucie Zdrowia w Wysowej Zdrój i bardzo sobie chwalę i polecam.

lekarz Beata Zaczeniuk-Zaremba

ul. Adama Mickiewicza 20
87-600 Lipno

Pani Dr to wyjątkowa osoba, pełna zaangażowania i pomocy. Po kilku minutach w gabinecie zaczyna przywracać wiarę w siebie... Zdecydowaniem jest lekarzem z powołania. Dziękuję za okazaną pomoc Pani Doktor :-)
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maksymilian Rotte

Focha Ferdynanda 31
37-700 Przemyśl

rewelacyjny wielokrotnie pomógł mi w problemach polecam, gdyby nie on.........................................................................................................................

Michał Spasówka

Psychiatra

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr Józefa Bednarza w Świeciu n/Wisłą
86-100

Znakomity,fachowy,kompetentny lekarz. Poświęca maximum czasu pacjentowi ,wykorzystuje różne możliwości (np.skalę Hamiltona),docenia najważniejsza rolę rodziny i religii.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Robert Lewicki

Rynek 5
62-415 Pyzdry

Doktor Lewicki jest kompetentny, zyczliwy i ze zrozumieniem odnosi sie do pacjentow i ich problemow. Potrafi sluchac i niczego nie narzuca. Zapewnia przyjazna atmosfere, dba o komfort pacjenta.
Opinia dodana przez: Lidia