Lekarze Psychiatra

lekarz Edyta Fornal-Mazur

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ACER" Ilona i Stanisław Klon
Nowomiejska 6
44-251 Rybnik

Godny polecenia lekarz poświęca dożo uwagi pacjentowi. Pani doktor bardzo mi pomogła szczere podziękowania.
Opinia dodana przez: Wioleta Pifczyk

lekarz Ewelina Samborska

Beauty-Shape
ul. Karola Miarki 29 gab.4
59-700 Bolesławiec

Niezła 🥰😇😊😝🤪😜🙃🙂😍😍😀😀🙂😉😉☺😝🤪😜🥴🥵🥵🤧🤮🤢😥😰😨😦☺🤪😇🙃🙃😍😀🥰😉🤮😝😥😜😍🤪😜🥴😊🥵🙃😀🙃😥😥😝☺☺😦☺🙃😇🙃🤪🤪🥰🙃😇😍😀🙃😇☺😦☺🥵🥵😦🤮😝😥😍🤪😜😜😝😝🙃😇☺🙃☺😇🤧🥵🙂🥵🤧🙂🙂🤧🙂🙃🤧🙂☺😇😀🥵☺☺🙃☺☺😇😀😀🤪😜🤪🤪😥😝😍😜🙃😀🥵☺😦☺😇🤧😦🙂🥵🤧🤢🥵☺😦😦☺🙃🤪😜😍🤮🤮☺😦😇🙃🤢🤢🥵🙂☺😦🙂🥵😦😦🥵🙃😀🥰🥵☺😦😦☺🙃🥵😇☺😦🙂🥵

lekarz Katarzyna Szabert-Pawliszak

NZOZ "Doktór" Sp z o.o.
ulica Hallera 8
89-400 Sępólno Krajeńskie

Z czystym sercem polecam Panią Doktor. Leczyła moją mamę. Podejście do pacjenta z alzhaimerem - super. W czasie pandemii jako jedyna w całej Bydgoszczy, przyjechała do pacjenta do domu i udzieliła pomocy :)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Dariusz Rolek

Przychodnia Lekarska
Płocka 49
01-152 Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione, zrozumiałam przyczynę moich problemów. Bardzo mi to pomogło! Bardzo polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agata Kramarewicz

Rtm. W. Pileckiego 4/27
07-410 Ostrołęka

Znakomity lekarz. Bardzo kompetętna i doświadczona .Wielokrotnie bardzo mi pomogła. Rozważna w stosowaniu leków.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Hanna Mroszczyk

Przychodnia Lekarska MEDICO
ulica Targowa 16
90-010 Stryków

Bardzo Serdecznie chciałabym Podziękować Zacnej Pani Doktor za wsparcie mojej osoby.Styczność i Zaszczyt miałam poznać Panią Doktor podczas komisji w Powiatowym Zespole ds Orzekania o Niepełnosprawności w Łodzi.Pani Doktor to Lekarz Oddany osobom niepełnosprawnym,Pani Doktor jest Miła, Taktowna, Empatyczna,Bardzo Kulturalna.Pani Doktor potrafi słuchać drugiego człowieka.Pani Doktor niesie pomoc osobom chorym.Pani Doktor w 100% poświęca czas pacjentowi,Kompleksowo Podchodzi do sprawy, Udziela cennych rad oraz wskazówek do dalszej terapii.Dziękuje Pani Doktor za ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Magdalena Malczewska

ul. Ruska 32A
42-200 Częstochowa

Pani dr Magdalena Malczewska jest nie tylko najwspanialszym i bardzo kompetentnym lekarzem ale również cudownym człowiekiem. Bardzo mi pomogła wyjść z choroby, gdyby nie Ona to być może nie było by mnie wśród żywych. Jest bardzo życzliwa i wyrozumiała dla swoich pacjentów, potrafi cierpliwie słuchać i odpowiednio zdiagnozować chorobę. Składam ukłony i wielki szacunek dla jej lekarskiego profesjonalnego oddania dla pacjentów. Panią Magdalenę Malczewską szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jaromira Iwolska

Medicina
Grzegorzecka 67c
Kraków

Bardzo dobry lekarz. A do tego wszystkiego jest też po prostu człowiekiem dla pacjenta. Ogromnie życzliwa,sympatyczna, zawsze ma czas dla pacjenta, nie spieszy się. POLECAM jeśli ktoś szuka fachowca to jest to właśnie Pani Jaromira!
Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Monika Sitarz

Poselska 9/2
03-931 Warszawa

Bardzo kompetenta i serdeczna pani doktor, wysoka kultura osobista, ogromna wiedza i doświadczenie, uzyskałam pomoc w najtrudniejszych chwilach życia, szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Janowski

Syrenki 13/28
91-496 Łódź

Pan Doktor Robert Janowski jest Lekarzem Godnym Polecenia.Pan Doktor nie jest moim Lekarzem prowadzącym ,ale wielokrotnie miałam Przyjemność mieć styczność z Panem Doktorem ,gdyż często Przyjmował mnie na Izbie Przyjęć.Pan Doktor jest Bardzo Dobrym Fachowcem,Uprzejmym Człowiekiem.Podchodzi kompleksowo,rzetelnie do pacjenta,Pan Doktor szanuje godność klienta.Podczas procedury przyjęcia Pan Doktor spokojnie,sprawnie Przeprowadził ze mną wywiad .po czym podjął decyzję,że będę na oddziale pobytowym.Pan Doktor Janowski pracuje na Oddziale B z opinii innych pacjentów ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Sławomir Dziekan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nucleus" Przychodnia Specjalistyczna
Kobielska 13
04-359 Warszawa

Poznałam go wiele , wiele lat temu. super lekarz , super fachowiec, super człowiek Od kilku lat szukam możliwości i sposobu żeby podziękować mu za pomoc którą od niego dostałam. Zmienia życie na lepsze :)
Opinia dodana przez: Krystyna
Świetny lekarz - bardzo mądra, uprzejma, ciepła i cierpliwa osoba. Poświęca pacjentowi dużo czasu, dobrze dobiera leki, motywuje i służy pomocą zawsze, kiedy to potrzebne.
Opinia dodana przez: Ktosia

lekarz Gabriela Łosińska-Wąs

Spółdzielnia Pracy "MEDYK" w Elblągu
Grobla Świętego Jerzego 14 A
82-300 Elbląg

Fachowość,cierpliwość,ciepło,dużo serca,ratuje mnie od wielu lat,z czystym sumieniem polecam Panią Doktor
Opinia dodana przez: AndrzejZ

lekarz Hanna Badzio-Jagiełło

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

tak to już jest, że kiedy się szuka, w końcu znajduje. Euzebiusz też szukał bardzo długo i gotów był zrezygnować. Pani dr Hanna Badzio-Jagiełło pomogła i nadal wspiera. Od wielu lat jestem Jej pacjentką, te 3000 znaków, to znacznie za mało, by napisać opinię o tak wspaniałym lekarzu, człowieku, który w pewnym momencie staje się kimś więcej niż tylko lekarzem w standardowej relacji lekarz z jednej strony biurka, pacjent z ...
Opinia dodana przez: Hania
Godny polecenia lekarz. Mój brat jest teraz normalnym człowiekiem. Spotkania, leczenie i sama rozmowa dużo dla niego i dla mnie zrobiły.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Bogdan Stangrodzki

ul. Józefa Poniatowskiego 68/1A
37-400 Stalowa Wola

Wspaniały człowiek lekarz który potrafi już na pierwszej wizycie trafic w sedno problemy serdecznie polecam wizyte w każdej chwili można zwrócić się o pomoc wiem że pomógł już nie jednej osobie
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Edyta Kruszyńska-Pilecka

Szarych Szeregów 2a/42
85-829 Bydgoszcz

Godna polecenia specjalista w każdym calu bardzo miłą cierpliwa i wysłucha do końca co dolega zawsze uśmiechnięta lecze się już kilka lat jest to pierwsza Tak sympatyczna pani lekarz i fachowiec w każdym calu

lekarz Lech Marczuk

Ośrodek Medyczny MEDERI - filia nr 4
Nowowiejskiego 48
82-200 Malbork

Najlepszy lekarz, bardzo wyrozumiały i pomocny a przede wszystkim co w dzisiejszych czasach rzadkie ..bezinteresowny ...
Opinia dodana przez: kas...se

lekarz Izabela Bocian

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Zakład Opieki Specjalistycznej
Chęcińska 40a
25-020 Kielce

Pani doktor to bardzo dobry specjalista, poświęca dużo czasu i uwagi naszemu dziecku jest bardzo miła i wszystko bardzo dobrze tłumaczy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy ją innym.

lekarz Iwona Fijałkowska

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
ulica Klonowa 1
46-300 Olesno

Wspaniały lekarz z powołania. Bardzo życzliwe podejście do pacjentów. Cierpliwa, spokojna, miła. Dariusz
Opinia dodana przez: Dariusz