Lekarze Psycholog dziecięcy

mgr Aleksandra Krysztofiak Jarczewska

Educo Gabinet Psychologiczno - Pedagogiczny
Łaska 56
98-220 Zduńska Wola

Nie jest łatwo otworzyć się i opowiedzieć o swoich problemach a pani doktor jest przemiłą i bardzo kompetentną osobą,która zmotywowała mnie do pracy nad samą sobą i uświadomiła mi jak wiele w moim życiu zależy ode mnie.Znów patrzę w przyszłość z optymizmem.Dziękuję za pomoc i poświęcony mi czas.

mgr Samuel Wojeński

Samuel Wojeński Stop Trauma
Aleja Solidarności 159/11
Warszawa

Pan Samuel to osoba kompetentna, uważna, wrażliwa na potrzeby klienta. Potrafi stworzyć atmosferę zaufania i otwartości na sesjach oraz poprowadzić w sposób delikatny i efektywny. Posiada ogromną wiedzę, jest praktyczny i konkretny w swoim podejściu. Potrzebowałem specjalisty, który by pomógł mi zauważyć i uświadomić pewne rzeczy, i uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Współpraca okazała się bardzo rozwijająca, dlatego polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Roman R.

mgr Katarzyna Smólska

masens-Katarzyna Smólska
pl. Bankowy 4/104
00-095 Warszawa

Ciężko niżej ocenić niż max. Ogrom ciepła, wiedzy, fachowości i cierpliwości. Szczerze polecam borykającym się z własną psychiką.

mgr Sebastian Pienkowski

Psychoanalityk, Psycholog

Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny
Gen. Maczka 2
Gdynia

Dziękuję za profesjonalną pomoc . Polecam Pana Sebastiana Pienkowskiego zwłaszcza tym którzy są zdecydowani sobie pomóc.
{'id': 16640, 'name': u'Otr\u0119busy'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Joanna Kąkol

mgr Joanna Kąkol

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Psycholog dziecięcy i młodziezowy Joanna Kąkol
Łosia 18e
05-805 Otrębusy

Wspaniały psycholog. Pani Joanna szybko zdiagnozowała córkę. Jestem wdzięczna za okazane ciepło i pomoc jaką objęła Pani psycholog dziecko i nas-rodziców. Po roku leczenia dziecka z depresji córka wróciła do normalności. Polecam z całego serca Panią Joasię .Pozdrawiam Ada i Laura
Opinia dodana przez: Adrianna

mgr Katarzyna Kapral

Sosnowiec

Bardzo dobra Pani psychoterapeutka. Pomogła mi zrozumieć mnóstwo rzeczy z jakimi się borykałam. Nazwać wiele emocji . Pani Kasia pomogła mi stanąć na nogi wtedy gdy było mi trudno w życiu. Choć od terapii minął jakiś już czas, widzę dziś również długofalowe pozytywne skutki terapii. Bardzo Pani dziękuję! Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Izabela

mgr Joanna Obuchowicz

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk
Gocławska 11
03-810 Warszawa

Cenię sobie bardzo empatyczne, ciepłe i profesjonalne podejście Pani Joanny do całego procesu psychoterapii, ale i przede wszystkim do osoby, która przychodzi po pomoc. Bardzo polecam!

mgr Ewa Ambroziak

MIĘDZY SŁOWAMI Centrum Warsztatów i Poradnictwa Psychologicznego
Łódź

Bardzo indywidualne podejście. Duża wiedza i intuicja. Podczas sesji czułam się dobrze, comfort owo i bezpiecznie.
Opinia dodana przez: kasia
Pani psycholog bardzo kontaktowa. Rozmowa prowadzona bezpośrednio bez podtekstów i mądrowania, bez dystansu. Nie unika trudnych pytań i nie zbywa, wyjaśnia co i jak się dzieje, dlaczego oraz jak można temu zaradzić, co można zrobić i jak to się leczy. Potrafi wysłuchać, w gabinecie jest miła atmosfera. Życzliwa, rzeczowa. Wymarzony psycholog, Polecam spotkanie z panią psycholog.
Opinia dodana przez: renata marek
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Terapeuta
                                       mgr Wioleta Lange

mgr Wioleta Lange

Terapeuta, Psycholog

Gabinet psychoterapii
ul. Grodzieńska 19
Opole

Pani Wiola jest bardzo miłą, przyjemną, pozytywnie ciepła osobą, bardzo fachowo i z sercem podchodzi do swoich pacjentów, czy też do swojego zawodu. Miałam okazje odbyć dosyć dużo terapii, w tamtym momencie czułam że jest ktoś kto mnie rozumie, ktoś kto chce mi pomóc. Pani Wiola jest najlepszym terapeutom jakiego miałam "okazje" doświadczyć w swoim życiu.
Opinia dodana przez: Marlena

mgr Joanna Środzińska

mgr Joanna Środzińska - psycholog
Wróblewskiego 19
38-300 Gorlice

Pani Joanna to świetna osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem, która dzięki temu pomogła mi przejść bardzo ciężki okres mojego życia. Spojrzeliśmy wspólnie w całe moje życie, pomogła mi odnaleźć siebie, nakierować, podpowiedzieć, zrozumieć pewne rzeczy, zmienić nawyki myślowe. Z całego serca polecam współpracę, gdyż jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, pełna uśmiechu, empatii i profesjonalnego podejścia.
Opinia dodana przez: Szymon

mgr Alina Mroczek

Psycholog dziecięcy

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Miła i uprzejma zawsze gotowa do pomocy.Serdecznie polecam
Pani Agata to wyjątkowa osoba ma bardzo dobry kontakt z pacjentem jak byłem u pani Agaty po raz pierwszy to odczucie jest takie jak by się Ją znało od dawna , stawia bardzo trafne diagnozy w moim przypadku diagnozy Pani Agaty potwierdzili inni wybitni specjaliści - psychologii i psychiatrii.Pani Agata to bardzo dobry specjalista więc polecam tego psychologa.

mgr Elżbieta Bromowicz

Ośrodek Usług Psychologicznych
Gajowa 35 m 2
26-600 Radom

Pani psycholog bardzo miła, kulturalna, empatyczna, wyrozumiała, podchodzi poważnie do problemów. Właściwa osoba na właściwym miejscu
Opinia dodana przez: Natalia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Iwona Biernat

mgr Iwona Biernat

Poradnia Psychologiczno - Terapeutyczna "Przystanek Rozłogi" Iwona Biernat
Rozłogi 11/2u
01-310 Warszawa

Dziękuję za pomoc. Będę jeszcze korzystać . Polecam Panią Iwonę kazdemu kto szuka dla się siebie pomocy .
Opinia dodana przez: Jan

mgr Mariola Piotrowicz

L'atelier des psychologues
Rozbrat 34/36 lok.53
Warszawa

Pani Mariola pomogła mi przejść przez piekło choroby, jest osobą z empatią.

Mariusz Border

Gabinet Psychoterapii
- Wrocław

Bardzo dobrze się z nim rozmawia. Słucha uważnie. Dzięki niemu stanęłam na nogach Szczerze Polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Szymon Szymczonek

mgr Szymon Szymczonek

Rozkoduj Myśli
Online
Warszawa

Pracowałam z Panem Szymonem kilka miesięcy temu i mogę z czystym sumieniem polecić. Pan Szymon pomógł mi w pracy nad moim perfekcjonizmem który powodował u mnie wiele problemów. Oprócz tego cała praca przebiegała w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze. Polecam!
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Dominika Kaczmarczyk-Klimczak

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Dział Pomocy Doraźnej
Grunwaldzka 9
42-700 Lubliniec

Pani psycholog jest świetna. Pomogła mi rozwiązać wiele problemów. Za co jej publicznie dziękuje i serdecznie wszystkim polecam
Opinia dodana przez: pacjent92

mgr Katarzyna Wójcik

Psycholog, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dolnośląskie Centrum Medycyny Profilaktycznej i Bezpieczeństwa Pracy "PRO-MED" Sp. z o.o.
Ofiar Oświęcimskich 41/43
50-950 Wrocław

Witam serdecznie. Byłem w bardzo ciężkim stanie, gdy przyszedłem do Pani psycholog po raz pierwszy. Zostałem przyjęty z wysoką kulturą, empatią i wyczuciem, ciepłem.. Profesjonalizm i wspaniała atmosfera spotkań spowodowała, że zaufałem całkowicie Pani psycholog i dawałem z siebie wszystko, by dokonać dobrych zmian. Postępy nie kazały na siebie długo czekać. Miałem w Pani psycholog cudowne wsparcie. Tak! Cudowne! Mega pozytywna energia po spotkaniach dawała mi siłę do zmian. Pomoc ...