Lekarze Psycholog

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego - Katowice
Jordana 11
50-056 Katowice

Świetny specjalista. Widać sporą wiedzę i fajne podejście nie tylko do dzieci, ale i rodziców. Ciepła atmosfera, dużo zrozumienia.
Opinia dodana przez: Maria

mgr Justyna Michno

Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo szczere podejście do pacjenta, chęć zrozumienia. Polecam. Nieudawana uprzejmość i zaangażowanie sprawiają, że chce się wrócić na "rozmowę".
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany
 Neuropsycholog
                                       mgr Magdalena Zięba

mgr Magdalena Zięba

Neuropsycholog, Psycholog

Zgłosiłam się do p.Magdaleny w trudnym dla mnie momencie. Mąż odszedł do innej, a ja zostałam zupełnie sama. Spotkania z panią psycholog pomogły mi stanąć na nogi.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 274, 'name': u'Rumia'} Pomoc psychologiczna
                                       mgr Magdalena Gomulska

mgr Magdalena Gomulska

Pomoc psychologiczna, Psycholog

Lepsza Perspektywa Gabinet Psychoterapii
ul. Dąbrowskiego 14 lok. 4/6
Rumia

Jestem bardzo zadowolony ze spotkań z p.Magdą. Przestałem wstydzić się wymawiać słowo "depresja"- lepiej walczyć z wrogiem, którego się zna! Po każdym spotkaniu czuję się lżejszy więc bez wahania polecam innym.
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Terapeuta
                                       dr Małgorzata Gocman

dr Małgorzata Gocman

Terapeuta, Psycholog

Gabinet Terapeutyczny
ul. Włodkowica 21B / 38
50-075 Wrocław

Spotkania były bardzo profesjonalne i inspirujące. Pani Małgorzata jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Gorąco polecam sesje terapeutyczne.
Opinia dodana przez: Magdalena
                                       mgr Joanna Denus

mgr Joanna Denus

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Warszawa

Polecam pracę z panią Joasią bo jak mało kto potrafi zrozumieć drugiego człowieka i do niego dotrzeć. Dzięki terapii znalazłam wreszcie sens, a Pani serdeczność motwuje mnie i napędza we mnie ten motor :-)
                                       mgr Aleksandra Ślisz

mgr Aleksandra Ślisz

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home
Smolki 11a
30-513 Kraków

Jestem bardzo zadowolony z wizyt. Pani Aleksandra w stu procentach wysłuchała mojego problemu. Duża wiedza, zaangażowanie i konkretne podejście do problemu. Spotkania odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze, czułem się swobodnie podczas rozmowy. Bardzo polecam!
                                       mgr Weronika Winnicka

mgr Weronika Winnicka

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home
Smolki 11a
30-513 Kraków

Pani Weronika to niesamowicie ciepła, ale również konkretna osoba. W gabinecie czuję się ważna i zaopiekowana, zawsze wychodzę z niego z nowymi pytaniami, które nakierowują mnie do przemyśleń i wyciągania wniosków. Od pierwszego spotkania poczułam, że mogę zaufać Pani Weronice. Serdecznie polecam!
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Anna Bigaj

mgr Anna Bigaj

INSPIRACJA. PEYCHOTERAPIA-WARSZTATY-SZKOLENIA. Anna Bigaj
Boczna 12
Chorzów

Pani Bigaj jest bardzo pomocna i wyrozumiała. Kiedy przyszedłem do Niej pierwszy raz, od razu sprawiła, że poczułem się swobodniej. Jest bardzo empatyczna, rozmowy z nią to sama przyjemność. Nie jest sztywna, więc można sobie z nią czasem pożartować, pośmiać się. Dzieli się również swoimi doświadczeniami. Wizyty są bardzo budujące, można zrozumieć swój problem poprzez głębokie analizy - wspaniale potrafi wyciągnąć informacje od pacjenta i skleić je w całość. Po ...
Opinia dodana przez: bobowo
                                       mgr Tomasz Mieszkowski

mgr Tomasz Mieszkowski

Psycholog, Psychoterapeuta

Na depresje polecam Pana Mieszkowskiego, przyjmował mnie w Psychologgia na ul. Chmielnej. Pozdrawiam i życzę zdrowia :)
Opinia dodana przez: Wanda
{'id': 24065, 'name': u'Kalisz'} Psycholog
                                        Monika Wysota

Monika Wysota

Gabinet Psychologiczny
Graniczna 76k
Kalisz

Chciałbym bardzo chętnie polecić Panią Psycholog Monikę Wysotę w Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego SYSTEMA. Odbyłem u Pani Moniki terapię, która okazała się dla mnie pomocna. Pozwoliła mi ona spojrzeć na moje problemy z innej strony, i co najważniejsze, uporać się z nimi... Pani Psycholog okazała się bardzo miła, pomocna oraz kompetentna. Podczas spotkań z nią czułem się wysłuchany oraz rozumiany. Poza tym na tle innych psychologów wizyty u Pani ...
Opinia dodana przez: Przemek
                                       mgr Katarzyna Scheibe

mgr Katarzyna Scheibe

PrimoPsyche
ul. Nabielaka 15 lok. 1a
00-743 Warszawa

Pani Kasia jest cudownym człowiekiem, ciepłym pełnym empatii specjalistą. Dzięki Jej profesjonalnemu podejściu córka odzyskała wiarę w siebie, uporała się z demonami przeszłości i nareszcie widziałam jak po spotkaniach z panią Kasią wraca do domu odmieniona, radosna i pełna sił. Spotkania prowadzone były w przyjaznej, ciepłej atmosferze. Poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia przynosiły szybkie efekty. Pani Kasia była zawsze ukierunkowana dokładnie na osobę z którą rozmawia. Silne uczucie zrozumienia i empatii ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Anna Wojciuszkiewicz

mgr Anna Wojciuszkiewicz

Piotr Szleper
Strzegomska 42/1
Wrocław

Polecam psychologa Annę Wojciuszkiewicz. W przypadku moich trudności (problemy w porozumiewaniu się z żoną) okazała się bardzo pomocna. Odniosłem wrażenie, że to specjalista z powołania.
Opinia dodana przez: krzysztof
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Leszek Zwierzyński

mgr Leszek Zwierzyński

Terapeuta, Psycholog

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Warszawa

Lekarz z doświadczeniem. Mogę go polecić jako osobę, która pomogła mi uporządkować własne sprawy i raz na zawsze zerwać z procentami. Po terapii jestem zupełnie innym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Michał
 Psycholog dziecięcy
                                       mgr Anna Gonzalez - Szwacka

mgr Anna Gonzalez - Szwacka

Psycholog dziecięcy, Pomoc psychologiczna

Lekarz z dużym doświadczeniem i cierpliwością. Co najważniejsze naszemu dziecku i nam pomogła pani Anna skutecznie.
Opinia dodana przez: Marlena
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Psycholog
                                       mgr Katarzyna Nagrabecka

mgr Katarzyna Nagrabecka

Pracownia Psychologiczna RELACJA
Partyzantów 17/116
75-452 Koszalin

ycie z bulimią to piekło. A podjęcie z nią walki wydaje się wyzwaniem ponad siły. Pani Katarzyna z delikatnością i wyczuciem wiolonczelistki, stanowczością i profesjonalizmem znakomitego rzemieślnika znającego swój fach wręczyła mi zestaw narzędzi, przy pomocy których cierpliwie uczy mnie nowego, zdrowego życia. Dzięki Niej pierwszy raz uwierzyłam, że mogę wyzdrowieć, że dam radę, bo nie jestem sama. Dzięki Niej wracam do siebie, do życia, do tego co najistotniejsze. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Anka
                                       mgr Agata Stępień

mgr Agata Stępień

Gabinet psychoterapii
ul. Gertrudy 9, Gabinet 2
Kraków

Pani Agata jest świetnym niezwykle skutecznym psychologiem, bardzo zaangażowanym i dużo jej zawdzięczam, przepracowałyśmy bardzo trudne tematy dla mnie i poukładałam w końcu swoje sprawy rodzinne. Pani Agata jest niezwykle ciepłą i miłą osobą, pierwsze lody zostają szybko przełamane i łatwo się otworzyć. Dodatkowo Pani Agata skrupulatnie pamięta każdą naszą rozmowę i potrafi delikatnie naprowadzić na taki tor myślenia, żeby samemu zrozumieć swoje emocje i postępowanie. Chodziłam na terapię przez ...
Opinia dodana przez: MM

mgr Michał Bek

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Nowy Sącz
604-901-402 | michal.bek@interia.eu
Nowy Sącz

U pana Michała panuje miła i życzliwa atmosfera. Otrzymałam pomoc i jestem zadowolona z rezultatów spotkań. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Jadwiga
                                       mgr Agnieszka Mrozowicz

mgr Agnieszka Mrozowicz

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Po spotkaniu z Panią Agnieszką spojrzałem na siebie inaczej. Czułem się wysłuchany i zrozumiany.Jest profesjonalistką w tym co robi, potrafi stworzyć atmosferę zaufania, szacunku i niesamowitego spokoju podczas naszej wspólnej pracy.
                                       mgr Marta Górska

mgr Marta Górska

SERMO. Psychoterapia i wsparcie Marta Górska
KUSZNIKÓW 22A/1
Warszawa

Korzystałam z pomocy Pani Marty w zaledwie kilku spotkaniach. Jestem pacjentką z bólem przewlekłym i zostałam skierowana do Pani Magister przez neurochirurga dr Rafała Górskiego przed zabiegiem operacyjnym (Pani Magister i Doktor stanowią super duet ze wspaniałym podejściem do pacjenta). Pani Marta jest zaangażowana w problem pacjenta, atmosfera wizyty jest przyjazna , sprzyjająca otwieraniu się i odkrywaniu emocji. Badanie psychologiczne trwało dość długo, ale z podejściem Pani Psycholog ten czas ...
Opinia dodana przez: Monika